📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
42%
58%
6
Общо удари
10
4
Точни удари
4
2
Неточни удари
6
0
Корнери
9
3
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Bartolomé Mitre 🟡 Равенства Gimnasia Chivilcoy 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Bartolomé Mitre

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Sportivo Belgrano - Bartolomé Mitre 2 - 0 L
23.08.2026 Bartolomé Mitre - Douglas Haig 0 - 3 L
16.08.2026 Sol de América - Bartolomé Mitre 2 - 1 L
08.08.2026 Bartolomé Mitre - Sarmiento de La Banda 1 - 1 D
02.08.2026 Defensores de Belgrano VR - Bartolomé Mitre 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Gimnasia Chivilcoy

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Gimnasia Chivilcoy - Sarmiento de La Banda 1 - 0 W
23.08.2026 Defensores de Belgrano VR - Gimnasia Chivilcoy 0 - 1 W
16.08.2026 Gimnasia Chivilcoy - San Martin Formosa 1 - 1 D
12.08.2026 9 de Julio Rafaela - Gimnasia Chivilcoy 1 - 0 L
01.08.2026 Gimnasia Chivilcoy - Sportivo Belgrano 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Bartolomé Mitre и Gimnasia Chivilcoy е насрочена за 06.09.2026 18:30 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Bartolomé Mitre е на позиция 9 с 26 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 13:8. Записаната форма е LWLDD. Gimnasia Chivilcoy е на позиция 6 с 27 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 17:12. Записаната форма е DDWLW.

Последни резултати

Bartolomé Mitre има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLLWLDD. Средните стойности са 0.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Gimnasia Chivilcoy има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDDDWLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Gimnasia Chivilcoy с увереност 79%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 5.41%, 15.99% и 78.60%. Разликата в моделния momentum е 73.19 пункта в полза на Gimnasia Chivilcoy. Оценката за качество на входните данни е 85/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.04%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Bartolomé Mitre +0.25 / Gimnasia Chivilcoy -0.25 подкрепя Gimnasia Chivilcoy със средна промяна 1.49 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Combo (BTTS Yes + Over 2.5) — Yes (коефициент 3.25, оценка 74/100, успеваемост на коефициентната група 73.53% при 34 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Bartolomé Mitre като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.71 жълти, 0.00 червени и 1.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 28.6%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 21 завършени мача (47.6% покритие). Дисциплинарният профил на Gimnasia Chivilcoy като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.86 жълти, 0.14 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 42.9% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 23 завършени мача (60.9% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:27 · Заключен: 2026-09-06 20:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Bartolomé Mitre и Gimnasia Chivilcoy завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Bartolomé Mitre като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.71 жълти, 0 червени и 1.71 общо картона на мач. В този двубой Bartolomé Mitre получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gimnasia Chivilcoy като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.86 жълти, 0.14 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Gimnasia Chivilcoy получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 14.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gimnasia Chivilcoy с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.49 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора + над 2.5 гола при коефициент 3.25. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол + под 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:52:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.