📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
56%
44%
20
Общо удари
11
5
Точни удари
7
15
Неточни удари
4
9
Корнери
9
3
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

1
5
4
🟢 Huracan Las Heras 🟡 Равенства Argentino Monte Maíz 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 Argentino Monte Maíz - Huracan Las Heras 1 : 0
22.03.2026 Huracan Las Heras - Argentino Monte Maíz 0 : 0
06.07.2025 Argentino Monte Maíz - Huracan Las Heras 1 : 0
04.05.2025 Huracan Las Heras - Argentino Monte Maíz 2 : 1
06.10.2024 Argentino Monte Maíz - Huracan Las Heras 2 : 1
29.09.2024 Huracan Las Heras - Argentino Monte Maíz 0 : 0
02.06.2024 Argentino Monte Maíz - Huracan Las Heras 0 : 0
07.04.2024 Huracan Las Heras - Argentino Monte Maíz 0 : 0
30.09.2023 Argentino Monte Maíz - Huracan Las Heras 2 : 0
02.08.2023 Huracan Las Heras - Argentino Monte Maíz 1 : 1

🗓 Последни мачове: Huracan Las Heras

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Villa Mitre - Huracan Las Heras 3 - 0 L
16.08.2026 Huracan Las Heras - Juventud Antoniana 1 - 0 W
12.08.2026 Alvarado - Huracan Las Heras 1 - 0 L
08.08.2026 Huracan Las Heras - Olimpo Bahia Blanca 0 - 1 L
02.08.2026 Cipolletti - Huracan Las Heras 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Argentino Monte Maíz

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Argentino Monte Maíz - Juventud Antoniana 1 - 0 W
23.08.2026 Alvarado - Argentino Monte Maíz 1 - 1 D
16.08.2026 Argentino Monte Maíz - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1 D
12.08.2026 Cipolletti - Argentino Monte Maíz 1 - 0 L
08.08.2026 Argentino Monte Maíz - Atenas 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Huracan Las Heras и Argentino Monte Maíz е насрочена за 06.09.2026 18:30 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Huracan Las Heras е на позиция 19 с 23 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 11:14. Записаната форма е DWWLW. Argentino Monte Maíz е на позиция 17 с 23 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 8 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 16:13. Записаната форма е DDDDD.

Последни резултати

Huracan Las Heras има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLDWWLW. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Argentino Monte Maíz има 1 победи, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLLLDDDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Huracan Las Heras има 1 победи, равенствата са 5, а Argentino Monte Maíz има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.20. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 3). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.83, оценка 83/100, успеваемост на коефициентната група 83.33% при 6 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Huracan Las Heras като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 21 завършени мача (61.9% покритие). Дисциплинарният профил на Argentino Monte Maíz като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 22 завършени мача (36.4% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:27 · Заключен: 2026-09-06 20:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Huracan Las Heras и Argentino Monte Maíz завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.2 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Huracan Las Heras като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Huracan Las Heras получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Argentino Monte Maíz като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Argentino Monte Maíz получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 3. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.83. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:02:44
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.