📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
3
Владение на топката
55%
45%
17
Общо удари
12
4
Точни удари
11
13
Неточни удари
1
3
Корнери
2
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Juventud Antoniana 🟡 Равенства Kimberley Mar del Plata 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Juventud Antoniana

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Argentino Monte Maíz - Juventud Antoniana 1 - 0 L
22.08.2026 Juventud Antoniana - Villa Mitre 0 - 0 D
16.08.2026 Huracan Las Heras - Juventud Antoniana 1 - 0 L
08.08.2026 Juventud Antoniana - Alvarado 0 - 2 L
02.08.2026 Olimpo Bahia Blanca - Juventud Antoniana 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Kimberley Mar del Plata

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Kimberley Mar del Plata - Alvarado 0 - 2 L
23.08.2026 Olimpo Bahia Blanca - Kimberley Mar del Plata 1 - 0 L
16.08.2026 Kimberley Mar del Plata - Cipolletti 3 - 1 W
13.08.2026 Atenas - Kimberley Mar del Plata 2 - 1 L
03.08.2026 Kimberley Mar del Plata - Argentino Monte Maíz 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Juventud Antoniana и Kimberley Mar del Plata е насрочена за 05.09.2026 01:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Juventud Antoniana е на позиция 11 с 25 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:11. Записаната форма е WWDWD. Kimberley Mar del Plata е на позиция 8 с 26 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 8 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 16:9. Записаната форма е DWWDD.

Последни резултати

Juventud Antoniana има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLDWWDWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Kimberley Mar del Plata има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWDWWDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 20%; Над 0.5 гола първо полувреме — 20%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Juventud Antoniana като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 20 завършени мача (65.0% покритие). Дисциплинарният профил на Kimberley Mar del Plata като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.43 жълти, 0.00 червени и 3.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 71.4%, 42.9% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 21 завършени мача (61.9% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:03:02 · Заключен: 2026-09-05 03:11:17

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Juventud Antoniana и Kimberley Mar del Plata завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Juventud Antoniana като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0.17 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Juventud Antoniana получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kimberley Mar del Plata като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.43 жълти, 0 червени и 3.43 общо картона на мач. В този двубой Kimberley Mar del Plata получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.43 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 05:11:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.