📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W L W
1
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
54%
46%
5
Общо удари
11
4
Точни удари
6
1
Неточни удари
5
1
Корнери
7
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

4
2
2
🟢 Boca Unidos 🟡 Равенства Gimnasia Concepción 🔴
Дата Мач Резултат
20.07.2025 Gimnasia Concepción - Boca Unidos 0 : 3
21.07.2024 Boca Unidos - Gimnasia Concepción 2 : 1
24.07.2022 Gimnasia Concepción - Boca Unidos 1 : 0
17.04.2022 Boca Unidos - Gimnasia Concepción 0 : 0
25.08.2021 Gimnasia Concepción - Boca Unidos 2 : 2
02.05.2021 Boca Unidos - Gimnasia Concepción 1 : 0
01.03.2020 Boca Unidos - Gimnasia Concepción 1 : 4
06.10.2019 Gimnasia Concepción - Boca Unidos 1 : 2

🗓 Последни мачове: Boca Unidos

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Boca Unidos - Gimnasia Concepción 1 - 0 W
29.08.2026 Tucuman Central - Boca Unidos 2 - 2 D
23.08.2026 Boca Unidos - Sportivo Las Parejas 1 - 0 W
16.08.2026 Sarmiento Resistencia - Boca Unidos 0 - 3 W
08.08.2026 Boca Unidos - Independiente De Chivilcoy 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Gimnasia Concepción

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Boca Unidos - Gimnasia Concepción 1 - 0 L
30.08.2026 Gimnasia Concepción - Independiente De Chivilcoy 0 - 0 D
23.08.2026 Atletico Escobar - Gimnasia Concepción 0 - 2 W
16.08.2026 Gimnasia Concepción - Defensores de Vilelas 2 - 0 W
13.08.2026 El Linqueño - Gimnasia Concepción 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Boca Unidos и Gimnasia Concepción е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Boca Unidos е на позиция 29 с 18 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 22:25. Записаната форма е LLWLW. Gimnasia Concepción е на позиция 33 с 17 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 16:18. Записаната форма е LDWLL.

Последни резултати

Boca Unidos има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDWLLWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Gimnasia Concepción има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDWLDWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Boca Unidos има 4 победи, равенствата са 2, а Gimnasia Concepción има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Boca Unidos като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 13 от 21 завършени мача (61.9% покритие). Дисциплинарният профил на Gimnasia Concepción като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.14 жълти, 0.00 червени и 2.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 28.6%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 22 завършени мача (68.2% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:31 · Заключен: 2026-09-06 21:09:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Boca Unidos и Gimnasia Concepción завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Boca Unidos като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Boca Unidos получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.83 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gimnasia Concepción като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.14 жълти, 0 червени и 2.14 общо картона на мач. В този двубой Gimnasia Concepción получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.