📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
D L L W D
Владение на топката
56%
44%
12
Общо удари
4
4
Точни удари
3
8
Неточни удари
1
4
Корнери
2
2
Жълти картони
6
0
Червени картони
1
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Circulo Deportivo 🟡 Равенства Sol de Mayo 🔴
Дата Мач Резултат
12.07.2026 Circulo Deportivo - Sol de Mayo 3 : 1
10.05.2026 Sol de Mayo - Circulo Deportivo 0 : 0
05.09.2025 Circulo Deportivo - Sol de Mayo 4 : 0
21.06.2025 Sol de Mayo - Circulo Deportivo 4 : 1
20.04.2025 Circulo Deportivo - Sol de Mayo 1 : 0
21.07.2024 Sol de Mayo - Circulo Deportivo 2 : 1
26.05.2024 Sol de Mayo - Circulo Deportivo 3 : 0
31.03.2024 Circulo Deportivo - Sol de Mayo 2 : 0
13.09.2023 Circulo Deportivo - Sol de Mayo 3 : 2
16.07.2023 Sol de Mayo - Circulo Deportivo 2 : 1

🗓 Последни мачове: Circulo Deportivo

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Santamarina - Circulo Deportivo 2 - 1 L
22.08.2026 Circulo Deportivo - Costa Brava 0 - 1 L
16.08.2026 Juventud Unida Univ. - Circulo Deportivo 0 - 0 D
12.08.2026 Deportivo Rincon - Circulo Deportivo 0 - 0 D
08.08.2026 Circulo Deportivo - Guillermo Brown 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Sol de Mayo

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Sol de Mayo - Guillermo Brown 0 - 2 L
23.08.2026 Fundacion Amigos - Sol de Mayo 2 - 0 L
16.08.2026 Sol de Mayo - Germinal de Rawson 1 - 0 W
13.08.2026 San Martín Mendoza - Sol de Mayo 2 - 1 L
08.08.2026 Sol de Mayo - Deportivo Rincon 2 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Circulo Deportivo и Sol de Mayo е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Circulo Deportivo е на позиция 37 с 13 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 8:17. Записаната форма е DWLDL. Sol de Mayo е на позиция 28 с 18 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 16:18. Записаната форма е DLLWD.

Последни резултати

Circulo Deportivo има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDWLDWLD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Sol de Mayo има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLWDLLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Circulo Deportivo има 5 победи, равенствата са 1, а Sol de Mayo има 4 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Circulo Deportivo като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 42.9%, 42.9% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 22 завършени мача (63.6% покритие). Дисциплинарният профил на Sol de Mayo като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 3.40 жълти, 0.80 червени и 4.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 60.0%, 60.0% и 60.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 60.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 22 завършени мача (63.6% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:00:04 · Заключен: 2026-09-06 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Circulo Deportivo и Sol de Mayo завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 10 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Circulo Deportivo като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.57 жълти, 0.14 червени и 2.71 общо картона на мач. В този двубой Circulo Deportivo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sol de Mayo като гост беше изчислен от 5 мача със средно 3.4 жълти, 0.8 червени и 4.2 общо картона на мач. В този двубой Sol de Mayo получи 6 жълти и 1 червени картона, или 7 общо. Това е с 2.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 60%, а червен картон в 60% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:32:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.