📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
L L W D W
Владение на топката
64%
36%
6
Общо удари
5
1
Точни удари
1
5
Неточни удари
4
3
Корнери
0
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

3
0
0
🟢 Deportivo Rincon 🟡 Равенства Costa Brava 🔴
Дата Мач Резултат
25.07.2026 Costa Brava - Deportivo Rincon 0 : 1
17.05.2026 Deportivo Rincon - Costa Brava 1 : 0
14.09.2025 Deportivo Rincon - Costa Brava 2 : 1

🗓 Последни мачове: Deportivo Rincon

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Germinal de Rawson - Deportivo Rincon 0 - 0 D
23.08.2026 Deportivo Rincon - Juventud Unida Univ. 1 - 0 W
16.08.2026 San Martín Mendoza - Deportivo Rincon 1 - 0 L
12.08.2026 Deportivo Rincon - Circulo Deportivo 0 - 0 D
08.08.2026 Sol de Mayo - Deportivo Rincon 2 - 4 W

📆 Последни мачове: Costa Brava

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Costa Brava - Juventud Unida Univ. 1 - 2 L
22.08.2026 Circulo Deportivo - Costa Brava 0 - 1 W
16.08.2026 Costa Brava - Guillermo Brown 1 - 0 W
12.08.2026 Fundacion Amigos - Costa Brava 0 - 0 D
08.08.2026 Costa Brava - Germinal de Rawson 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Deportivo Rincon и Costa Brava е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Deportivo Rincon е на позиция 22 с 19 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 15:16. Записаната форма е WLLLL. Costa Brava е на позиция 27 с 18 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 14:15. Записаната форма е LLWDW.

Последни резултати

Deportivo Rincon има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDWWWLLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Costa Brava има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDDDLLWD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Deportivo Rincon има 3 победи, равенствата са 0, а Costa Brava има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%; Над 1.5 гола — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Deportivo Rincon -1 / Costa Brava +1 подкрепя Costa Brava със средна промяна 1.17 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Deportivo Rincon като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 22 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Costa Brava като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 50.0%, 25.0% и 12.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 14 от 20 завършени мача (70.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:00:04 · Заключен: 2026-09-06 20:05:13

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Deportivo Rincon и Costa Brava завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 1.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Rincon като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Rincon получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Costa Brava като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Costa Brava получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 12.5%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Costa Brava с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 1.17 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.