📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
58%
42%
19
Общо удари
16
10
Точни удари
5
9
Неточни удари
11
7
Корнери
6
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Fundacion Amigos 🟡 Равенства Germinal de Rawson 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Fundacion Amigos

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 San Martín Mendoza - Fundacion Amigos 0 - 2 W
23.08.2026 Fundacion Amigos - Sol de Mayo 2 - 0 W
18.08.2026 Santamarina - Fundacion Amigos 2 - 0 L
12.08.2026 Fundacion Amigos - Costa Brava 0 - 0 D
08.08.2026 Juventud Unida Univ. - Fundacion Amigos 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Germinal de Rawson

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Germinal de Rawson - Deportivo Rincon 0 - 0 D
23.08.2026 Germinal de Rawson - San Martín Mendoza 0 - 0 D
16.08.2026 Sol de Mayo - Germinal de Rawson 1 - 0 L
12.08.2026 Germinal de Rawson - Santamarina 5 - 1 W
08.08.2026 Costa Brava - Germinal de Rawson 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Fundacion Amigos и Germinal de Rawson е насрочена за 06.09.2026 14:30 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Fundacion Amigos е на позиция 21 с 21 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 9 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 18:14. Записаната форма е DDWDD. Germinal de Rawson е на позиция 30 с 18 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 9:15. Записаната форма е LLLWD.

Последни резултати

Fundacion Amigos има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLWDDWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%. Germinal de Rawson има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLWDWLLLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 20%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Fundacion Amigos или равенство (1X) с увереност 87%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.62%, 28.40% и 12.98%. Разликата в моделния momentum е 45.64 пункта в полза на Fundacion Amigos. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.06 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.76%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Fundacion Amigos -0.25 / Germinal de Rawson +0.25 подкрепя Germinal de Rawson със средна промяна 1.31 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Fundacion Amigos като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.71 жълти, 0.00 червени и 1.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 57.1%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 21 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Germinal de Rawson като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.29 жълти, 0.43 червени и 3.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 71.4%, 57.1% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 28.6%. Данните за сезона са налични за 13 от 22 завършени мача (59.1% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:36 · Заключен: 2026-09-06 16:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Fundacion Amigos и Germinal de Rawson завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Fundacion Amigos като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.71 жълти, 0 червени и 1.71 общо картона на мач. В този двубой Fundacion Amigos получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Germinal de Rawson като гост беше изчислен от 7 мача със средно 3.29 жълти, 0.43 червени и 3.71 общо картона на мач. В този двубой Germinal de Rawson получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.71 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 71.4%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 28.6% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Germinal de Rawson с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.31 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 5 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 19:02:52
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.