Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.08.2025 | Guillermo Brown - San Martín Mendoza | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sol de Mayo - Guillermo Brown | 0 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Guillermo Brown - Santamarina | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Costa Brava - Guillermo Brown | 1 - 0 | L |
| 12.08.2026 | Guillermo Brown - Juventud Unida Univ. | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Circulo Deportivo - Guillermo Brown | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | San Martín Mendoza - Fundacion Amigos | 0 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Germinal de Rawson - San Martín Mendoza | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | San Martín Mendoza - Deportivo Rincon | 1 - 0 | W |
| 13.08.2026 | San Martín Mendoza - Sol de Mayo | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Santamarina - San Martín Mendoza | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Guillermo Brown и San Martín Mendoza е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Guillermo Brown е на позиция 34 с 17 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 13:22. Записаната форма е WLWLL. San Martín Mendoza е на позиция 23 с 19 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 8 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 13:17. Записаната форма е DDWLW.
Guillermo Brown има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLLWLWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. San Martín Mendoza има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWDDDWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 1 директни срещи Guillermo Brown има 0 победи, равенствата са 1, а San Martín Mendoza има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 40%; Над 1.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Guillermo Brown -0.25 / San Martín Mendoza +0.25 подкрепя San Martín Mendoza със средна промяна 4.35 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Guillermo Brown като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.60 жълти, 0.20 червени и 1.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 40.0%, 20.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 22 завършени мача (54.5% покритие). Дисциплинарният профил на San Martín Mendoza като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 33.3%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 22 завършени мача (54.5% покритие).
Срещата между Guillermo Brown и San Martín Mendoza завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Guillermo Brown като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 1.6 жълти, 0.2 червени и 1.8 общо картона на мач. В този двубой Guillermo Brown получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на San Martín Mendoza като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой San Martín Mendoza получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше San Martín Mendoza с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.35 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.