Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.07.2026 | El Linqueño - Independiente De Chivilcoy | 2 : 1 |
| 09.05.2026 | Independiente De Chivilcoy - El Linqueño | 1 : 0 |
| 24.05.2025 | El Linqueño - Independiente De Chivilcoy | 3 : 1 |
| 23.03.2025 | Independiente De Chivilcoy - El Linqueño | 2 : 2 |
| 18.08.2024 | El Linqueño - Independiente De Chivilcoy | 0 : 0 |
| 25.05.2024 | Independiente De Chivilcoy - El Linqueño | 0 : 1 |
| 31.03.2024 | El Linqueño - Independiente De Chivilcoy | 0 : 0 |
| 08.10.2023 | Independiente De Chivilcoy - El Linqueño | 3 : 2 |
| 06.08.2023 | El Linqueño - Independiente De Chivilcoy | 2 : 0 |
| 18.06.2023 | Independiente De Chivilcoy - El Linqueño | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Independiente De Chivilcoy - El Linqueño | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Gimnasia Concepción - Independiente De Chivilcoy | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Independiente De Chivilcoy - Tucuman Central | 2 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Sportivo Las Parejas - Independiente De Chivilcoy | 0 - 0 | D |
| 12.08.2026 | Independiente De Chivilcoy - Sarmiento Resistencia | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Independiente De Chivilcoy - El Linqueño | 1 - 0 | L |
| 30.08.2026 | El Linqueño - Atletico Escobar | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Defensores de Vilelas - El Linqueño | 0 - 0 | D |
| 13.08.2026 | El Linqueño - Gimnasia Concepción | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Tucuman Central - El Linqueño | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Independiente De Chivilcoy и El Linqueño е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Independiente De Chivilcoy е на позиция 25 с 19 точки след 18 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 7 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 15:22. Записаната форма е DLDLL. El Linqueño е на позиция 26 с 19 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 16:21. Записаната форма е WWLDL.
Independiente De Chivilcoy има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLDDLDLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. El Linqueño има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDDWWWLDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Independiente De Chivilcoy има 3 победи, равенствата са 3, а El Linqueño има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Independiente De Chivilcoy или равенство (1X) с увереност 86%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.53%, 27.14% и 14.33%. Разликата в моделния momentum е 44.20 пункта в полза на Independiente De Chivilcoy. Оценката за качество на входните данни е 85/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.08 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -7.48%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Independiente De Chivilcoy -0.25 / El Linqueño +0.25 подкрепя Independiente De Chivilcoy със средна промяна 4.75 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Independiente De Chivilcoy като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 23 завършени мача (52.2% покритие). Дисциплинарният профил на El Linqueño като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.43 жълти, 0.00 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 28.6%, 14.3% и 14.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 23 завършени мача (60.9% покритие).
Срещата между Independiente De Chivilcoy и El Linqueño завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Independiente De Chivilcoy като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Independiente De Chivilcoy получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на El Linqueño като гост беше изчислен от 7 мача със средно 2.43 жълти, 0 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой El Linqueño получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.57 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 28.6%, 5+ в 14.3%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Independiente De Chivilcoy с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.75 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.