Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.07.2025 | Santamarina - Juventud Unida Univ. | 0 : 0 |
| 20.10.2024 | Santamarina - Juventud Unida Univ. | 3 : 0 |
| 13.10.2024 | Juventud Unida Univ. - Santamarina | 0 : 0 |
| 17.03.2014 | Santamarina - Juventud Unida Univ. | 1 : 0 |
| 01.12.2013 | Santamarina - Juventud Unida Univ. | 2 : 1 |
| 15.09.2013 | Juventud Unida Univ. - Santamarina | 0 : 1 |
| 22.04.2013 | Santamarina - Juventud Unida Univ. | 3 : 0 |
| 04.02.2013 | Juventud Unida Univ. - Santamarina | 0 : 0 |
| 07.10.2012 | Santamarina - Juventud Unida Univ. | 1 : 0 |
| 16.11.2011 | Santamarina - Juventud Unida Univ. | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Costa Brava - Juventud Unida Univ. | 1 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Deportivo Rincon - Juventud Unida Univ. | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Juventud Unida Univ. - Circulo Deportivo | 0 - 0 | D |
| 12.08.2026 | Guillermo Brown - Juventud Unida Univ. | 2 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Juventud Unida Univ. - Fundacion Amigos | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Santamarina - Circulo Deportivo | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Guillermo Brown - Santamarina | 1 - 0 | L |
| 18.08.2026 | Santamarina - Fundacion Amigos | 2 - 0 | W |
| 12.08.2026 | Germinal de Rawson - Santamarina | 5 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Santamarina - San Martín Mendoza | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Juventud Unida Univ. и Santamarina е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Juventud Unida Univ. е на позиция 31 с 17 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 8 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 11:12. Записаната форма е DLDDL. Santamarina е на позиция 36 с 13 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 9:18. Записаната форма е LDLLD.
Juventud Unida Univ. има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLWLDLDD. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Santamarina има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLLLDLL. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 10 директни срещи Juventud Unida Univ. има 0 победи, равенствата са 3, а Santamarina има 7 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Juventud Unida Univ. с увереност 73%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 73.41%, 21.32% и 5.27%. Разликата в моделния momentum е 68.14 пункта в полза на Juventud Unida Univ.. Оценката за качество на входните данни е 85/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.22 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.44%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Juventud Unida Univ. като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 22 завършени мача (40.9% покритие). Дисциплинарният профил на Santamarina като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.17 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 12 от 22 завършени мача (54.5% покритие).
Срещата между Juventud Unida Univ. и Santamarina завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Juventud Unida Univ. като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.5 жълти, 0.25 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Juventud Unida Univ. получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Santamarina като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.17 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Santamarina получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.