Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.06.2026 | Sarmiento Resistencia - Tucuman Central | 1 : 0 |
| 25.04.2026 | Tucuman Central - Sarmiento Resistencia | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sarmiento Resistencia - Tucuman Central | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | Sportivo Las Parejas - Sarmiento Resistencia | 3 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Sarmiento Resistencia - Boca Unidos | 0 - 3 | L |
| 12.08.2026 | Independiente De Chivilcoy - Sarmiento Resistencia | 1 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Sarmiento Resistencia - Atletico Escobar | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sarmiento Resistencia - Tucuman Central | 1 - 0 | L |
| 29.08.2026 | Tucuman Central - Boca Unidos | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Independiente De Chivilcoy - Tucuman Central | 2 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Tucuman Central - Atletico Escobar | 2 - 3 | L |
| 12.08.2026 | Defensores de Vilelas - Tucuman Central | 4 - 3 | L |
Предстоящата среща между Sarmiento Resistencia и Tucuman Central е насрочена за 05.09.2026 19:00 в Torneo Federal A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sarmiento Resistencia е на позиция 35 с 15 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 6 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 13:27. Записаната форма е WLWLW. Tucuman Central е на позиция 32 с 17 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 14:23. Записаната форма е DLLLW.
Sarmiento Resistencia има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLWLWLW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Tucuman Central има 0 победи, 3 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLDLDLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 2 директни срещи Sarmiento Resistencia има 1 победи, равенствата са 1, а Tucuman Central има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Sarmiento Resistencia като домакин е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.20 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 40.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 20 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Tucuman Central като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 3.13 жълти, 0.25 червени и 3.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 87.5%, 62.5%, 37.5% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 14 от 22 завършени мача (63.6% покритие).
Срещата между Sarmiento Resistencia и Tucuman Central завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sarmiento Resistencia като домакин беше изчислен от 5 мача със средно 2.2 жълти, 0.2 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Sarmiento Resistencia получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tucuman Central като гост беше изчислен от 8 мача със средно 3.13 жълти, 0.25 червени и 3.38 общо картона на мач. В този двубой Tucuman Central получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 25%, а червен картон в 12.5% от мачовете.
От 5 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.