📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W W ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

6
0
2
🟢 Fujieda MYFC 🟡 Равенства Vanraure Hachinohe 🔴
Дата Мач Резултат
10.09.2022 Fujieda MYFC - Vanraure Hachinohe 2 : 0
27.03.2022 Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC 1 : 0
14.11.2021 Fujieda MYFC - Vanraure Hachinohe 2 : 0
04.07.2021 Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC 1 : 0
13.12.2020 Fujieda MYFC - Vanraure Hachinohe 3 : 0
22.09.2020 Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC 2 : 3
03.11.2019 Fujieda MYFC - Vanraure Hachinohe 2 : 1
09.06.2019 Vanraure Hachinohe - Fujieda MYFC 0 : 3

🗓 Последни мачове: Fujieda MYFC

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC 0 - 2 W
29.08.2026 Kataller Toyama - Fujieda MYFC 2 - 3 W
26.08.2026 Montedio Yamagata - Fujieda MYFC 3 - 5 W
22.08.2026 Albirex Niigata - Fujieda MYFC 1 - 0 L
15.08.2026 Fujieda MYFC - Iwaki 3 - 1 W

📆 Последни мачове: Vanraure Hachinohe

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Vanraure Hachinohe - Tochigi City 0 - 2 L
29.08.2026 Vanraure Hachinohe - Blaublitz Akita 1 - 0 W
26.08.2026 Omiya Ardija - Vanraure Hachinohe 2 - 0 L
22.08.2026 Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai 0 - 2 L
15.08.2026 Tochigi City - Vanraure Hachinohe 5 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Fujieda MYFC и Vanraure Hachinohe е насрочена за 05.09.2026 09:30 в J2 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Fujieda MYFC е на позиция 5 с 6 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 0 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 28:27. Записаната форма е LWW. Vanraure Hachinohe е на позиция 16 с 3 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 1 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 17:26. Записаната форма е LLW.

Последни резултати

Fujieda MYFC има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWWLWLD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Vanraure Hachinohe има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWDDLD. Средните стойности са 0.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Fujieda MYFC има 6 победи, равенствата са 0, а Vanraure Hachinohe има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Fujieda MYFC като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.50 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 24 завършени мача (37.5% покритие). Дисциплинарният профил на Vanraure Hachinohe като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.43 жълти, 0.00 червени и 1.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 24 завършени мача (58.3% покритие).

Генериран: 2026-09-04 20:15:04 · Заключен: 2026-09-05 11:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Fujieda MYFC и Vanraure Hachinohe завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Fujieda MYFC като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0.5 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Fujieda MYFC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Vanraure Hachinohe като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.43 жълти, 0 червени и 1.43 общо картона на мач. В този двубой Vanraure Hachinohe получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.43 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 13:51:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.