Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.08.2025 | Ventforet Kofu - Montedio Yamagata | 1 : 3 |
| 25.05.2025 | Montedio Yamagata - Ventforet Kofu | 0 : 4 |
| 28.09.2024 | Ventforet Kofu - Montedio Yamagata | 1 : 2 |
| 16.03.2024 | Montedio Yamagata - Ventforet Kofu | 0 : 1 |
| 12.11.2023 | Montedio Yamagata - Ventforet Kofu | 2 : 1 |
| 18.02.2023 | Ventforet Kofu - Montedio Yamagata | 1 : 2 |
| 18.06.2022 | Montedio Yamagata - Ventforet Kofu | 0 : 1 |
| 12.03.2022 | Ventforet Kofu - Montedio Yamagata | 1 : 1 |
| 02.10.2021 | Ventforet Kofu - Montedio Yamagata | 2 : 0 |
| 05.05.2021 | Montedio Yamagata - Ventforet Kofu | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Imabari - Montedio Yamagata | 0 - 3 | W |
| 26.08.2026 | Montedio Yamagata - Fujieda MYFC | 3 - 5 | L |
| 22.08.2026 | Montedio Yamagata - Yokohama FC | 2 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Shonan Bellmare - Montedio Yamagata | 1 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Montedio Yamagata - Tochigi City | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Osaka - Ventforet Kofu | 3 - 0 | L |
| 29.08.2026 | Ventforet Kofu - Consadole Sapporo | 2 - 1 | W |
| 26.08.2026 | Consadole Sapporo - Ventforet Kofu | 1 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Blaublitz Akita - Ventforet Kofu | 3 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Montedio Yamagata и Ventforet Kofu е насрочена за 05.09.2026 10:00 в J2 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Montedio Yamagata е на позиция 6 с 6 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 0 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 23:28. Записаната форма е WLW. Ventforet Kofu е на позиция 19 с 1 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 1 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 23:17. Записаната форма е LDL.
Montedio Yamagata има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWLLWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Ventforet Kofu има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLDLLLLD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Montedio Yamagata има 4 победи, равенствата са 2, а Ventforet Kofu има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Montedio Yamagata като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.33 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 16.7%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 13 от 24 завършени мача (54.2% покритие). Дисциплинарният профил на Ventforet Kofu като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 33.3%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 15 от 24 завършени мача (62.5% покритие).
Срещата между Montedio Yamagata и Ventforet Kofu завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Montedio Yamagata като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.33 жълти, 0.33 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Montedio Yamagata получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ventforet Kofu като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой Ventforet Kofu получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.