📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L D W ?
2
🏟
✔ Краен резултат
0
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
1
1
🟢 Sagan Tosu 🟡 Равенства Tegevajaro Miyazaki 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 Sagan Tosu - Tegevajaro Miyazaki 1 : 1
21.02.2026 Tegevajaro Miyazaki - Sagan Tosu 2 : 1
07.06.2023 Sagan Tosu - Tegevajaro Miyazaki 5 : 1

🗓 Последни мачове: Sagan Tosu

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Nara Club - Sagan Tosu 1 - 2 W
29.08.2026 Yokohama FC - Sagan Tosu 2 - 2 D
26.08.2026 Sagan Tosu - Kataller Toyama 4 - 0 W
22.08.2026 Sagan Tosu - Tochigi City 1 - 3 L
16.08.2026 Tokushima Vortis - Sagan Tosu 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Tegevajaro Miyazaki

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Tegevajaro Miyazaki - Kataller Toyama 1 - 2 L
29.08.2026 Vegalta Sendai - Tegevajaro Miyazaki 4 - 2 L
26.08.2026 Jubilo Iwata - Tegevajaro Miyazaki 0 - 1 W
22.08.2026 Tegevajaro Miyazaki - Shonan Bellmare 0 - 0 D
15.08.2026 Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sagan Tosu и Tegevajaro Miyazaki е насрочена за 05.09.2026 10:00 в J2 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Sagan Tosu е на позиция 10 с 4 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 28:21. Записаната форма е LDW. Tegevajaro Miyazaki е на позиция 17 с 2 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 16 победи, 0 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 37:15. Записаната форма е DDL.

Последни резултати

Sagan Tosu има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLDWWWLD. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Tegevajaro Miyazaki има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDDLDWLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Sagan Tosu има 1 победи, равенствата са 1, а Tegevajaro Miyazaki има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Sagan Tosu като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 24 завършени мача (41.7% покритие). Дисциплинарният профил на Tegevajaro Miyazaki като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.25 жълти, 0.13 червени и 1.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 15 от 24 завършени мача (62.5% покритие).

Генериран: 2026-09-04 21:00:04 · Заключен: 2026-09-05 11:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sagan Tosu и Tegevajaro Miyazaki завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 3.67 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Sagan Tosu като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Sagan Tosu получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tegevajaro Miyazaki като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.25 жълти, 0.13 червени и 1.38 общо картона на мач. В този двубой Tegevajaro Miyazaki получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.38 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 14:24:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.