📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
3
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
3
4
🟢 Shonan Bellmare 🟡 Равенства Vegalta Sendai 🔴
Дата Мач Резултат
16.05.2026 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 0 : 2
07.03.2026 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 1 : 1
20.11.2021 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 0 : 2
13.03.2021 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 3 : 1
19.12.2020 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 0 : 0
04.07.2020 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 0 : 1
24.08.2019 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 1 : 1
17.03.2019 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 2 : 1
15.08.2018 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 4 : 1
09.06.2018 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 3 : 1

🗓 Последни мачове: Shonan Bellmare

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Omiya Ardija - Shonan Bellmare 2 - 2 D
26.08.2026 Shonan Bellmare - Reinmeer Aomori 1 - 0 W
22.08.2026 Tegevajaro Miyazaki - Shonan Bellmare 0 - 0 D
15.08.2026 Shonan Bellmare - Montedio Yamagata 1 - 0 W
08.08.2026 Oita Trinita - Shonan Bellmare 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Vegalta Sendai

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Vegalta Sendai - Tegevajaro Miyazaki 4 - 2 W
26.08.2026 Vegalta Sendai - Tochigi City 1 - 2 L
22.08.2026 Vanraure Hachinohe - Vegalta Sendai 0 - 2 W
15.08.2026 Vegalta Sendai - Oita Trinita 0 - 0 D
08.08.2026 Fujieda MYFC - Vegalta Sendai 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Shonan Bellmare и Vegalta Sendai е насрочена за 05.09.2026 10:00 в J2 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Shonan Bellmare е на позиция 2 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 29:23. Записаната форма е DWW. Vegalta Sendai е на позиция 11 с 4 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 18 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 40:16. Записаната форма е WDL.

Последни резултати

Shonan Bellmare има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDWWWLLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Vegalta Sendai има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDLLDWLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Shonan Bellmare има 3 победи, равенствата са 3, а Vegalta Sendai има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Shonan Bellmare като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 62.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 24 завършени мача (70.8% покритие). Дисциплинарният профил на Vegalta Sendai като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.63 жълти, 0.00 червени и 1.63 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 25.0%, 25.0%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 24 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-04 21:02:23 · Заключен: 2026-09-05 11:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Shonan Bellmare и Vegalta Sendai завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Shonan Bellmare като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2.63 жълти, 0.13 червени и 2.75 общо картона на мач. В този двубой Shonan Bellmare получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 62.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Vegalta Sendai като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.63 жълти, 0 червени и 1.63 общо картона на мач. В този двубой Vegalta Sendai получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.37 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 14:34:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.