Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.06.2024 | Consadole Sapporo - Tochigi City | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Kagoshima United - Consadole Sapporo | 0 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Ventforet Kofu - Consadole Sapporo | 2 - 1 | L |
| 26.08.2026 | Consadole Sapporo - Ventforet Kofu | 1 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Consadole Sapporo - Omiya Ardija | 1 - 4 | L |
| 15.08.2026 | Albirex Niigata - Consadole Sapporo | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Vanraure Hachinohe - Tochigi City | 0 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Tochigi City - Jubilo Iwata | 1 - 3 | L |
| 26.08.2026 | Vegalta Sendai - Tochigi City | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Sagan Tosu - Tochigi City | 1 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Tochigi City - Vanraure Hachinohe | 5 - 0 | W |
Предстоящата среща между Consadole Sapporo и Tochigi City е насрочена за 06.09.2026 04:00 в J2 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Consadole Sapporo е на позиция 17 с 3 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 29:25. Записаната форма е LLLW. Tochigi City е на позиция 10 с 6 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 0 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 29:39. Записаната форма е LWWL.
Consadole Sapporo има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLWWDDD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Tochigi City има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWLLWDL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 1 директни срещи Consadole Sapporo има 1 победи, равенствата са 0, а Tochigi City има 0 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Consadole Sapporo като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.17 жълти, 0.33 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 16.7%, 16.7%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 13 от 24 завършени мача (54.2% покритие). Дисциплинарният профил на Tochigi City като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.11 червени и 1.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 18 от 24 завършени мача (75.0% покритие).
Срещата между Consadole Sapporo и Tochigi City завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Consadole Sapporo като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.17 жълти, 0.33 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Consadole Sapporo получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tochigi City като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.67 жълти, 0.11 червени и 1.78 общо картона на мач. В този двубой Tochigi City получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.22 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
От 4 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.