📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
0
D W W W ?
3
Жълти картони
2
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
3
5
🟢 Blaublitz Akita 🟡 Равенства Omiya Ardija 🔴
Дата Мач Резултат
02.11.2025 Omiya Ardija - Blaublitz Akita 5 : 0
13.04.2025 Blaublitz Akita - Omiya Ardija 1 : 2
06.08.2023 Omiya Ardija - Blaublitz Akita 1 : 0
16.04.2023 Blaublitz Akita - Omiya Ardija 2 : 1
23.07.2022 Omiya Ardija - Blaublitz Akita 0 : 0
12.06.2022 Blaublitz Akita - Omiya Ardija 0 : 1
14.08.2021 Omiya Ardija - Blaublitz Akita 1 : 1
10.04.2021 Blaublitz Akita - Omiya Ardija 0 : 0
09.09.2012 Omiya Ardija - Blaublitz Akita 2 : 0

🗓 Последни мачове: Blaublitz Akita

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Ehime FC - Blaublitz Akita 1 - 0 L
29.08.2026 Vanraure Hachinohe - Blaublitz Akita 1 - 0 L
26.08.2026 Imabari - Blaublitz Akita 4 - 1 L
22.08.2026 Blaublitz Akita - Ventforet Kofu 3 - 0 W
15.08.2026 Blaublitz Akita - Kataller Toyama 0 - 4 L

📆 Последни мачове: Omiya Ardija

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Gainare Tottori - Omiya Ardija 3 - 1 L
29.08.2026 Omiya Ardija - Shonan Bellmare 2 - 2 D
26.08.2026 Omiya Ardija - Vanraure Hachinohe 2 - 0 W
22.08.2026 Consadole Sapporo - Omiya Ardija 1 - 4 W
15.08.2026 Imabari - Omiya Ardija 2 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Blaublitz Akita и Omiya Ardija е насрочена за 06.09.2026 09:00 в J2 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Blaublitz Akita е на позиция 14 с 4 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 0 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 25:19. Записаната форма е LWLD. Omiya Ardija е на позиция 1 с 10 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 42:32. Записаната форма е DWWW.

Последни резултати

Blaublitz Akita има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLDLDWW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Omiya Ardija има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWWDWLW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Blaublitz Akita има 1 победи, равенствата са 3, а Omiya Ardija има 5 победи. Средният общ брой голове е 1.89. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Blaublitz Akita като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.63 жълти, 0.13 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 16 от 24 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Omiya Ardija като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.25 жълти, 0.13 червени и 1.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 15 от 24 завършени мача (62.5% покритие).

Генериран: 2026-09-05 21:04:01 · Заключен: 2026-09-06 10:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Blaublitz Akita и Omiya Ardija завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 9 директни срещи е 1.89 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Blaublitz Akita като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.63 жълти, 0.13 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Blaublitz Akita получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Omiya Ardija като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.25 жълти, 0.13 червени и 1.38 общо картона на мач. В този двубой Omiya Ardija получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 13:22:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.