Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.09.2025 | Yokohama FC - Albirex Niigata | 1 : 0 |
| 13.04.2025 | Albirex Niigata - Yokohama FC | 0 : 0 |
| 23.09.2023 | Albirex Niigata - Yokohama FC | 3 : 1 |
| 03.05.2023 | Yokohama FC - Albirex Niigata | 1 : 0 |
| 26.06.2022 | Yokohama FC - Albirex Niigata | 2 : 0 |
| 21.05.2022 | Albirex Niigata - Yokohama FC | 3 : 0 |
| 13.07.2019 | Albirex Niigata - Yokohama FC | 0 : 2 |
| 16.03.2019 | Yokohama FC - Albirex Niigata | 1 : 2 |
| 15.07.2018 | Albirex Niigata - Yokohama FC | 0 : 1 |
| 17.03.2018 | Yokohama FC - Albirex Niigata | 0 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | FC Ryukyu - Yokohama FC | 2 - 3 | W |
| 29.08.2026 | Yokohama FC - Sagan Tosu | 2 - 2 | D |
| 26.08.2026 | Yokohama FC - Criacao Shinjuku | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Montedio Yamagata - Yokohama FC | 2 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Yokohama FC - Jubilo Iwata | 3 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Thespakusatsu Gunma - Albirex Niigata | 1 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Iwaki - Albirex Niigata | 2 - 3 | W |
| 26.08.2026 | Albirex Niigata - Kagoshima United | 0 - 4 | L |
| 22.08.2026 | Albirex Niigata - Fujieda MYFC | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Albirex Niigata - Consadole Sapporo | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Yokohama FC и Albirex Niigata е насрочена за 06.09.2026 09:00 в J2 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Yokohama FC е на позиция 8 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 0 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 40:30. Записаната форма е DLWW. Albirex Niigata е на позиция 4 с 9 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 0 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 25:20. Записаната форма е WWWL.
Yokohama FC има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWWWWWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Albirex Niigata има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLDLWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Yokohama FC има 5 победи, равенствата са 1, а Albirex Niigata има 4 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Yokohama FC като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 24 завършени мача (66.7% покритие). Дисциплинарният профил на Albirex Niigata като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.86 жълти, 0.00 червени и 1.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 13 от 24 завършени мача (54.2% покритие).
Срещата между Yokohama FC и Albirex Niigata завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Yokohama FC като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 2 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Yokohama FC получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Albirex Niigata като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.86 жълти, 0 червени и 1.86 общо картона на мач. В този двубой Albirex Niigata получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.86 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.