Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.08.2025 | Jubilo Iwata - Kataller Toyama | 2 : 0 |
| 09.03.2025 | Kataller Toyama - Jubilo Iwata | 3 : 1 |
| 17.08.2014 | Jubilo Iwata - Kataller Toyama | 3 : 2 |
| 18.05.2014 | Kataller Toyama - Jubilo Iwata | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Sagamihara - Jubilo Iwata | 0 - 3 | W |
| 29.08.2026 | Tochigi City - Jubilo Iwata | 1 - 3 | W |
| 26.08.2026 | Jubilo Iwata - Tegevajaro Miyazaki | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Jubilo Iwata - Tokushima Vortis | 2 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Yokohama FC - Jubilo Iwata | 3 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tegevajaro Miyazaki - Kataller Toyama | 1 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Kataller Toyama - Fujieda MYFC | 2 - 3 | L |
| 26.08.2026 | Sagan Tosu - Kataller Toyama | 4 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Kataller Toyama - Imabari | 4 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Blaublitz Akita - Kataller Toyama | 0 - 4 | W |
Предстоящата среща между Jubilo Iwata и Kataller Toyama е насрочена за 06.09.2026 10:00 в J2 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Jubilo Iwata е на позиция 7 с 7 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 0 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 25:32. Записаната форма е WWLD. Kataller Toyama е на позиция 9 с 6 точки след 20 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 0 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 42:28. Записаната форма е LWWL.
Jubilo Iwata има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLDDDWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Kataller Toyama има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWLDWLD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 4 директни срещи Jubilo Iwata има 3 победи, равенствата са 0, а Kataller Toyama има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Jubilo Iwata като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 16.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 24 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Kataller Toyama като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.00 червени и 1.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 22.2%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 24 завършени мача (62.5% покритие).
Срещата между Jubilo Iwata и Kataller Toyama завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Jubilo Iwata като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Jubilo Iwata получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kataller Toyama като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0 червени и 1.89 общо картона на мач. В този двубой Kataller Toyama получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 4.11 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 6 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.