📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟 The Valley , London
✔ Краен резултат
6
W W W W W
Владение на топката
29%
71%
0.52
Очаквани голове (xG)
4.98
6
Общо удари
36
1
Точни удари
11
3
Неточни удари
13
3
Корнери
7
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
0
Засади
5
4
Удари в наказателното поле
26
2
Удари извън наказателното поле
10
2
Блокирани удари
12
6
Спасявания
0
6
Нарушения
7
192
Точни пасове
588
273
Общо пасове
665
7
Free Kicks
6

🔁 Директни срещи

0
0
2
🟢 Charlton Athletic W 🟡 Равенства Chelsea W 🔴
Дата Мач Резултат
12.01.2025 Chelsea W - Charlton Athletic W 4 : 0
26.01.2020 Charlton Athletic W - Chelsea W 0 : 4

🗓 Последни мачове: Charlton Athletic W

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Charlton Athletic W - Chelsea W 0 - 6 L
28.10.2026 Charlton Athletic W - West Ham W 1 - 2 L
25.10.2026 Birmingham City W - Charlton Athletic W 1 - 0 L
21.10.2026 Charlton Athletic W - Bristol City W 2 - 0 W
18.10.2026 Charlton Athletic W - Manchester United W 1 - 3 L

📆 Последни мачове: Chelsea W

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Charlton Athletic W - Chelsea W 0 - 6 W
28.10.2026 Chelsea W - Roma W 2 - 0 W
25.10.2026 Crystal Palace W - Chelsea W 1 - 3 W
18.10.2026 Chelsea W - Tottenham Hotspur W 6 - 2 W
04.10.2026 West Ham W - Chelsea W 0 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Charlton Athletic W и Chelsea W е насрочена за 01.11.2026 14:30 в FA WSL. Посоченият стадион е The Valley, London. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Charlton Athletic W е на позиция 14 с 0 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 3:19. Записаната форма е LLLLL. Chelsea W е на позиция 1 с 19 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 21:4. Записаната форма е WWWWW.

Последни резултати

Charlton Athletic W има 1 победи, 0 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLLLLLL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Chelsea W има 8 победи, 2 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWDWWWWD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Charlton Athletic W има 0 победи, равенствата са 0, а Chelsea W има 2 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.04; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Chelsea W с увереност 87%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 4.47%, 8.54% и 86.99%. Разликата в моделния momentum е 82.51 пункта в полза на Chelsea W. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.08 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.06%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Charlton Athletic W 0 / Chelsea W 0 подкрепя Chelsea W със средна промяна 1.32 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 34, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.57% при 416 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Charlton Athletic W като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Chelsea W като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие).

Генериран: 2026-11-01 14:00:12 · Заключен: 2026-11-01 15:10:50

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Charlton Athletic W и Chelsea W завърши при резултат 0:6. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.04. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Стойността съвпадна точно със съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Charlton Athletic W като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Charlton Athletic W получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Chelsea W като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Chelsea W получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chelsea W с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.32 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 0:6 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 34. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-11-01 17:51:47
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.