Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.09.2026 | Tillmitsch - Weiz | 2 : 2 |
| 16.01.2026 | Weiz - Tillmitsch | 7 : 0 |
| 31.01.2025 | Weiz - Tillmitsch | 4 : 4 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Weiz - Tillmitsch | 5 - 0 | W |
| 24.10.2026 | Hartberg (Am) - Weiz | 2 - 0 | L |
| 16.10.2026 | Weiz - Kalsdorf | 0 - 0 | D |
| 09.10.2026 | Weiz - Allerheiligen | 1 - 0 | W |
| 02.10.2026 | Deutschlandsberger SC - Weiz | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Weiz - Tillmitsch | 5 - 0 | L |
| 23.10.2026 | Tillmitsch - Allerheiligen | 3 - 1 | W |
| 16.10.2026 | Deutschlandsberger SC - Tillmitsch | 2 - 1 | L |
| 09.10.2026 | Tillmitsch - SV Lafnitz | 2 - 2 | D |
| 02.10.2026 | Gleisdorf 09 - Tillmitsch | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Weiz и Tillmitsch е насрочена за 30.10.2026 18:00 в Regionalliga - South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Weiz е на позиция 7 с 18 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 6 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 16:12. Записаната форма е LDWDD. Tillmitsch е на позиция 10 с 14 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 20:21. Записаната форма е WLDDL.
Weiz има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWDDWDWDD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Tillmitsch има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDLDDLDW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 3 директни срещи Weiz има 1 победи, равенствата са 2, а Tillmitsch има 0 победи. Средният общ брой голове е 6.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Weiz и Tillmitsch завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 6.33 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.