Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 30.04.2026 | TSV St. Johann - Seekirchen | 0 : 2 |
| 27.09.2025 | Seekirchen - TSV St. Johann | 5 : 1 |
| 26.05.2023 | TSV St. Johann - Seekirchen | 2 : 1 |
| 22.04.2023 | Seekirchen - TSV St. Johann | 1 : 1 |
| 11.03.2023 | TSV St. Johann - Seekirchen | 3 : 2 |
| 02.09.2022 | Seekirchen - TSV St. Johann | 4 : 0 |
| 01.10.2021 | TSV St. Johann - Seekirchen | 2 : 1 |
| 06.08.2021 | Seekirchen - TSV St. Johann | 3 : 0 |
| 13.10.2020 | Seekirchen - TSV St. Johann | 0 : 0 |
| 29.09.2020 | TSV St. Johann - Seekirchen | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | TSV St. Johann - Wohnbau Dietach | 1 - 1 | D |
| 21.08.2026 | Wallern / Marienkirchen - TSV St. Johann | 4 - 0 | L |
| 14.08.2026 | TSV St. Johann - Pinzgau Saalfelden | 2 - 1 | W |
| 11.08.2026 | TSV St. Johann - Kuchl | 0 - 2 | L |
| 08.08.2026 | TSV St. Johann - LASK Juniors | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Seekirchen - Wallern / Marienkirchen | 3 - 0 | W |
| 21.08.2026 | Pinzgau Saalfelden - Seekirchen | 2 - 2 | D |
| 14.08.2026 | Seekirchen - Kuchl | 2 - 1 | W |
| 11.08.2026 | LASK Juniors - Seekirchen | 8 - 0 | L |
| 07.08.2026 | Seekirchen - Grödig | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между TSV St. Johann и Seekirchen е насрочена за 04.09.2026 17:30 в Regionalliga - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
TSV St. Johann е на позиция 9 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:3. Записаната форма е LWLWL. Seekirchen е на позиция 13 с 4 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 0:3. Записаната форма е DWLLL.
TSV St. Johann има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLWLLLDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Seekirchen има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLLLLLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи TSV St. Johann има 4 победи, равенствата са 2, а Seekirchen има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка TSV St. Johann -1 / Seekirchen +1 подкрепя Seekirchen със средна промяна 3.71 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.41).
Срещата между TSV St. Johann и Seekirchen завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Seekirchen с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 3.71 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.41. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.