Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.02.2023 | Pergolettese - Juventus U23 | 0 : 1 |
| 02.10.2022 | Juventus U23 - Pergolettese | 1 : 1 |
| 21.12.2021 | Juventus U23 - Pergolettese | 1 : 1 |
| 29.08.2021 | Pergolettese - Juventus U23 | 1 : 2 |
| 25.03.2021 | Juventus U23 - Pergolettese | 2 : 4 |
| 02.12.2020 | Pergolettese - Juventus U23 | 1 : 3 |
| 27.10.2019 | Juventus U23 - Pergolettese | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Athletic Carpi - Juventus U23 | 3 - 3 | D |
| 22.08.2026 | Juventus U23 - Novara | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Juventus U23 - Forli | 1 - 1 | D |
| 25.07.2026 | Pisa - Juventus U23 | 1 - 1 | D |
| 06.05.2026 | Juventus U23 - Pianese | 0 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Pergolettese - Union Brescia | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Cittadella - Pergolettese | 2 - 0 | L |
| 14.08.2026 | PRO Vercelli - Pergolettese | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Pergolettese - Inter U23 | 0 - 0 | D |
| 25.04.2026 | Pergolettese - Lecco | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между Juventus U23 и Pergolettese е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Serie C - Girone A. Посоченият стадион е Stadio Giuseppe Moccagatta, Alessandria. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Juventus U23 е на позиция 2 с 4 точки. Записаната форма е DW. Pergolettese е на позиция 20 с 0 точки. Записаната форма е LL.
Juventus U23 има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDLDDDWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Pergolettese има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDWDDLWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 7 директни срещи Juventus U23 има 4 победи, равенствата са 2, а Pergolettese има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.71. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Juventus U23 или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 51.95%, 28.08% и 19.97%. Разликата в моделния momentum е 31.98 пункта в полза на Juventus U23. Оценката за качество на входните данни е 88/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.37%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Juventus U23 0 / Pergolettese 0 подкрепя Pergolettese със средна промяна 2.99 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Juventus U23 като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 2 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Pergolettese като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Juventus U23 и Pergolettese завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.71 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Juventus U23 като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Juventus U23 получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Pergolettese като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Pergolettese получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Pergolettese с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.99 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.