Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.03.2026 | Nottingham Forest W - Ipswich Town W | 2 : 0 |
| 14.09.2025 | Ipswich Town W - Nottingham Forest W | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Ipswich Town W - Sunderland W | 2 - 1 | W |
| 26.04.2026 | Birmingham City W - Ipswich Town W | 0 - 3 | W |
| 22.04.2026 | Ipswich Town W - Sheffield United W | 4 - 1 | W |
| 05.04.2026 | Crystal Palace W - Ipswich Town W | 1 - 0 | L |
| 28.03.2026 | Ipswich Town W - Southampton W | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Nottingham Forest W - Southampton W | 0 - 3 | L |
| 26.04.2026 | Portsmouth W - Nottingham Forest W | 0 - 1 | W |
| 05.04.2026 | Newcastle United W - Nottingham Forest W | 1 - 1 | D |
| 29.03.2026 | Nottingham Forest W - Durham W | 2 - 1 | W |
| 22.03.2026 | Nottingham Forest W - Ipswich Town W | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Ipswich Town W и Nottingham Forest W е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Women's Championship. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ipswich Town W е на позиция 9 с 0 точки. Nottingham Forest W е на позиция 3 с 0 точки.
Ipswich Town W има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLLWDWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Nottingham Forest W има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWLDLLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 2 директни срещи Ipswich Town W има 0 победи, равенствата са 0, а Nottingham Forest W има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65).
Срещата между Ipswich Town W и Nottingham Forest W завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.