📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W W L
0
🏟
✔ Краен резултат
2
3
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
1
1
🟢 Palmeiras U20 🟡 Равенства Vasco da Gama U20 🔴
Дата Мач Резултат
28.08.2026 Vasco da Gama U20 - Palmeiras U20 0 : 1
22.04.2026 Palmeiras U20 - Vasco da Gama U20 2 : 2
02.07.2025 Vasco da Gama U20 - Palmeiras U20 1 : 2
18.08.2022 Palmeiras U20 - Vasco da Gama U20 1 : 0
14.08.2022 Vasco da Gama U20 - Palmeiras U20 1 : 0
04.10.2021 Vasco da Gama U20 - Palmeiras U20 1 : 4
28.11.2020 Vasco da Gama U20 - Palmeiras U20 0 : 1

🗓 Последни мачове: Palmeiras U20

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Palmeiras U20 - Vasco da Gama U20 0 - 2 L
28.08.2026 Vasco da Gama U20 - Palmeiras U20 0 - 1 W
21.08.2026 Referencia U20 - Palmeiras U20 0 - 2 W
14.08.2026 Palmeiras U20 - XV de Jaú U20 3 - 0 W
11.08.2026 Palmeiras U20 - Ituano U20 4 - 0 W

📆 Последни мачове: Vasco da Gama U20

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Palmeiras U20 - Vasco da Gama U20 0 - 2 W
28.08.2026 Vasco da Gama U20 - Palmeiras U20 0 - 1 L
21.08.2026 Nova Iguaçu U20 - Vasco da Gama U20 2 - 1 L
14.08.2026 Vasco da Gama U20 - Portuguesa RJ U20 1 - 0 W
08.08.2026 Maricá U20 - Vasco da Gama U20 1 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Palmeiras U20 и Vasco da Gama U20 е насрочена за 04.09.2026 22:00 в Brasileiro U20 A. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Palmeiras U20 е на позиция 1 с 44 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 16 победи, 6 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 63:27. Записаната форма е WDWWL. Vasco da Gama U20 е на позиция 2 с 36 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 41:22. Записаната форма е WLWLD.

Последни резултати

Palmeiras U20 има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWLDD. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Vasco da Gama U20 има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWLWLDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Palmeiras U20 има 5 победи, равенствата са 1, а Vasco da Gama U20 има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.29. Двата отбора са отбелязали в 42.9% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Palmeiras U20 като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.67 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 23 завършени мача (26.1% покритие).

Генериран: 2026-09-04 19:02:32 · Заключен: 2026-09-04 23:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Palmeiras U20 и Vasco da Gama U20 завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 2.29 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Palmeiras U20 като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0.67 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Palmeiras U20 получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 02:22:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.