Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 30.05.2026 | Leotar - Drina Zvornik | 2 : 2 |
| 14.03.2026 | Leotar - Drina Zvornik | 0 : 1 |
| 20.09.2025 | Drina Zvornik - Leotar | 1 : 1 |
| 14.05.2025 | Drina Zvornik - Leotar | 1 : 0 |
| 02.11.2024 | Leotar - Drina Zvornik | 2 : 0 |
| 18.05.2024 | Leotar - Drina Zvornik | 1 : 0 |
| 11.11.2023 | Drina Zvornik - Leotar | 2 : 2 |
| 15.05.2021 | Drina Zvornik - Leotar | 1 : 1 |
| 31.10.2020 | Leotar - Drina Zvornik | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Drina Zvornik - Slavija | 3 - 0 | W |
| 02.09.2026 | Velež Nevesinje - Drina Zvornik | 0 - 8 | W |
| 29.08.2026 | Drina Zvornik - Leotar | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | FK Romanija Pale - Drina Zvornik | 2 - 1 | L |
| 30.05.2026 | Leotar - Drina Zvornik | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Leotar - Rudar Prijedor | 3 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Drina Zvornik - Leotar | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Leotar - Sutjeska Foča | 0 - 0 | D |
| 30.05.2026 | Leotar - Drina Zvornik | 2 - 2 | D |
| 24.05.2026 | BSK Banja Luka - Leotar | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Drina Zvornik и Leotar е насрочена за 29.08.2026 15:00 в 1st League - RS. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Drina Zvornik има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLDDWLLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Leotar има 6 победи, 4 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDDWWWWWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 9 директни срещи Drina Zvornik има 2 победи, равенствата са 5, а Leotar има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Drina Zvornik и Leotar завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.