Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.05.2026 | Slavija - Laktaši | 1 : 3 |
| 11.04.2026 | Slavija - Laktaši | 1 : 1 |
| 11.10.2025 | Laktaši - Slavija | 2 : 0 |
| 03.05.2025 | Slavija - Laktaši | 1 : 0 |
| 12.10.2024 | Laktaši - Slavija | 2 : 0 |
| 04.05.2024 | Slavija - Laktaši | 2 : 3 |
| 21.10.2023 | Laktaši - Slavija | 3 : 0 |
| 29.04.2023 | Slavija - Laktaši | 0 : 0 |
| 05.10.2022 | Laktaši - Slavija | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Laktaši - Sutjeska Foča | 4 - 1 | W |
| 02.09.2026 | Famos Vojkovići - Laktaši | 0 - 0 | D |
| 29.08.2026 | Laktaši - Slavija | 4 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Zvijezda 09 - Laktaši | 0 - 3 | W |
| 31.05.2026 | Slavija - Laktaši | 1 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Drina Zvornik - Slavija | 3 - 0 | L |
| 02.09.2026 | Slavija - Sutjeska Foča | 2 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Laktaši - Slavija | 4 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Velež Nevesinje - Slavija | 1 - 1 | D |
| 31.05.2026 | Slavija - Laktaši | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между Laktaši и Slavija е насрочена за 29.08.2026 15:00 в 1st League - RS. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Laktaši има 5 победи, 4 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLDDWDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Slavija има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWDLWLDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 9 директни срещи Laktaši има 6 победи, равенствата са 2, а Slavija има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Laktaši и Slavija завърши при резултат 4:1. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 7 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.