📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
0

🔁 Директни срещи

3
1
3
🟢 Sutjeska Foča 🟡 Равенства Velež Nevesinje 🔴
Дата Мач Резултат
27.05.2026 Velež Nevesinje - Sutjeska Foča 6 : 2
01.04.2026 Sutjeska Foča - Velež Nevesinje 4 : 1
01.10.2025 Velež Nevesinje - Sutjeska Foča 1 : 2
03.05.2025 Sutjeska Foča - Velež Nevesinje 0 : 1
12.10.2024 Velež Nevesinje - Sutjeska Foča 0 : 1
11.05.2024 Sutjeska Foča - Velež Nevesinje 0 : 0
28.10.2023 Velež Nevesinje - Sutjeska Foča 2 : 0

🗓 Последни мачове: Sutjeska Foča

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Laktaši - Sutjeska Foča 4 - 1 L
02.09.2026 Slavija - Sutjeska Foča 2 - 1 L
29.08.2026 Sutjeska Foča - Velež Nevesinje 1 - 0 W
22.08.2026 Leotar - Sutjeska Foča 0 - 0 D
03.06.2026 Omarska - Sutjeska Foča 3 - 0 L

📆 Последни мачове: Velež Nevesinje

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Velež Nevesinje - Drina Zvornik 0 - 8 L
29.08.2026 Sutjeska Foča - Velež Nevesinje 1 - 0 L
22.08.2026 Velež Nevesinje - Slavija 1 - 1 D
30.05.2026 FK Romanija Pale - Velež Nevesinje 3 - 4 W
27.05.2026 Velež Nevesinje - Sutjeska Foča 6 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Sutjeska Foča и Velež Nevesinje е насрочена за 29.08.2026 15:00 в 1st League - RS. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Sutjeska Foča има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLWLLDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Velež Nevesinje има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLWLWWDD. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Sutjeska Foča има 3 победи, равенствата са 1, а Velež Nevesinje има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.86. Двата отбора са отбелязали в 42.9% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 42.9%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-29 16:02:28 · Заключен: 2026-08-29 16:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Sutjeska Foča и Velež Nevesinje завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.86 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 02:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.