Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.10.2025 | General Velásquez - Real San Joaquín | 2 : 1 |
| 25.05.2025 | Real San Joaquín - General Velásquez | 1 : 2 |
| 14.07.2024 | Real San Joaquín - General Velásquez | 1 : 1 |
| 03.03.2024 | General Velásquez - Real San Joaquín | 1 : 1 |
| 14.10.2023 | Real San Joaquín - General Velásquez | 2 : 0 |
| 04.06.2023 | General Velásquez - Real San Joaquín | 1 : 1 |
| 09.07.2022 | Real San Joaquín - General Velásquez | 2 : 1 |
| 03.04.2022 | General Velásquez - Real San Joaquín | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Deportes Rengo - General Velásquez | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | General Velásquez - Provincial Ovalle | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Lota Schwager - General Velásquez | 3 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Trasandino - General Velásquez | 1 - 0 | L |
| 26.07.2026 | General Velásquez - Trasandino | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Real San Joaquín - Deportes Rengo | 2 - 5 | L |
| 22.08.2026 | Provincial Ovalle - Real San Joaquín | 1 - 1 | D |
| 10.08.2026 | Real San Joaquín - Santiago Morning | 2 - 2 | D |
| 12.07.2026 | Colina - Real San Joaquín | 5 - 1 | L |
| 05.07.2026 | Real San Joaquín - Trasandino | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между General Velásquez и Real San Joaquín е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
General Velásquez е на позиция 8 с 16 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 11:16. Записаната форма е WLWWD. Real San Joaquín е на позиция 9 с 13 точки след 12 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 16:17. Записаната форма е LLDWL.
General Velásquez има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLDWLWWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Real San Joaquín има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLLDWLDL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 8 директни срещи General Velásquez има 2 победи, равенствата са 3, а Real San Joaquín има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 37.5%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка General Velásquez -0.25 / Real San Joaquín +0.25 подкрепя Real San Joaquín със средна промяна 5.01 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.87). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.29, оценка 82/100, успеваемост на коефициентната група 81.58% при 76 наблюдения).
Дисциплинарният профил на General Velásquez като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.83 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 66.7%, 50.0% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 17 завършени мача (76.5% покритие). Дисциплинарният профил на Real San Joaquín като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 40.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 15 завършени мача (73.3% покритие).
Срещата между General Velásquez и Real San Joaquín завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на General Velásquez като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.67 жълти, 0.83 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой General Velásquez получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Real San Joaquín като гост беше изчислен от 5 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Real San Joaquín получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Real San Joaquín с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 5.01 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.87. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.29. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.