Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.01.2026 | Boeung Ket - Dangkor Senchey | 3 : 1 |
| 20.09.2025 | Dangkor Senchey - Boeung Ket | 0 : 1 |
| 03.04.2025 | Boeung Ket - Dangkor Senchey | 1 : 0 |
| 26.02.2025 | Dangkor Senchey - Boeung Ket | 0 : 2 |
| 08.02.2025 | Boeung Ket - Dangkor Senchey | 8 : 1 |
| 27.10.2024 | Dangkor Senchey - Boeung Ket | 4 : 4 |
| 07.04.2024 | Dangkor Senchey - Boeung Ket | 2 : 3 |
| 14.01.2024 | Boeung Ket - Dangkor Senchey | 4 : 1 |
| 22.10.2023 | Dangkor Senchey - Boeung Ket | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Svay Rieng - Boeung Ket | 3 - 2 | L |
| 17.05.2026 | Boeung Ket - Kompong Dewa | 4 - 3 | W |
| 07.05.2026 | Svay Rieng - Boeung Ket | 2 - 3 | W |
| 03.05.2026 | Boeung Ket - Phnom Penh Crown | 2 - 0 | W |
| 29.04.2026 | Boeung Ket - Svay Rieng | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Dangkor Senchey - National Defense | 6 - 0 | W |
| 02.05.2026 | Dangkor Senchey - Visakha | 1 - 2 | L |
| 29.04.2026 | Dangkor Senchey - Visakha | 1 - 4 | L |
| 26.04.2026 | Kirivong Sok Sen Chey - Dangkor Senchey | 1 - 1 | D |
| 22.04.2026 | Visakha - Dangkor Senchey | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между Boeung Ket и Dangkor Senchey е насрочена за 06.09.2026 11:00 в C-League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Boeung Ket е на позиция 2 с 0 точки. Dangkor Senchey е на позиция 10 с 0 точки.
Boeung Ket има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDLWDDW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Dangkor Senchey има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLDDWLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 9 директни срещи Boeung Ket има 7 победи, равенствата са 1, а Dangkor Senchey има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.22. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Dangkor Senchey с увереност 60%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 19.84%, 19.84% и 60.32%. Разликата в моделния momentum е 40.48 пункта в полза на Dangkor Senchey. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.72%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Boeung Ket -0.25 / Dangkor Senchey +0.25 подкрепя Dangkor Senchey със средна промяна 2.49 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.39).
Срещата между Boeung Ket и Dangkor Senchey завърши при резултат 3:3. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 4.22 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dangkor Senchey с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.49 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:3 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.39. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.