📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
4
🏟
✔ Краен резултат
0
L L L ? ?

🔁 Директни срещи

3
4
2
🟢 Jedinstvo Bihać 🟡 Равенства Tomislav 🔴
Дата Мач Резултат
16.05.2026 Jedinstvo Bihać - Tomislav 3 : 1
25.10.2025 Tomislav - Jedinstvo Bihać 2 : 2
03.05.2025 Jedinstvo Bihać - Tomislav 1 : 1
12.10.2024 Tomislav - Jedinstvo Bihać 3 : 0
26.05.2024 Jedinstvo Bihać - Tomislav 4 : 2
04.11.2023 Tomislav - Jedinstvo Bihać 2 : 2
15.04.2023 Tomislav - Jedinstvo Bihać 0 : 0
21.05.2022 Tomislav - Jedinstvo Bihać 4 : 0
30.10.2021 Jedinstvo Bihać - Tomislav 3 : 1

🗓 Последни мачове: Jedinstvo Bihać

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Jedinstvo Bihać - Tomislav 4 - 0 W
29.08.2026 Vitez - Jedinstvo Bihać 1 - 1 D
22.08.2026 Jedinstvo Bihać - Rudar Kakanj 5 - 0 W
16.08.2026 Čapljina - Jedinstvo Bihać 2 - 2 D
07.06.2026 Bratstvo Gračanica - Jedinstvo Bihać 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Tomislav

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Jedinstvo Bihać - Tomislav 4 - 0 L
29.08.2026 Tomislav - Travnik 2 - 4 L
23.08.2026 Sloboda Tuzla - Tomislav 0 - 0 D
16.08.2026 Tomislav - GOŠK Gabela 0 - 3 L
08.08.2026 Tomislav - Posušje 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Jedinstvo Bihać и Tomislav е насрочена за 05.09.2026 14:30 в 1st League - FBiH. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Jedinstvo Bihać е на позиция 4 с 5 точки. Записаната форма е DWD. Tomislav е на позиция 15 с 0 точки. Записаната форма е LLL.

Последни резултати

Jedinstvo Bihać има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDWDWLLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Tomislav има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDWLDDLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Jedinstvo Bihać има 3 победи, равенствата са 4, а Tomislav има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.44. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 77.8%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 16:00:06 · Заключен: 2026-09-05 16:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Jedinstvo Bihać и Tomislav завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 3.44 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 02:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.