Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bayer Leverkusen U19 - Carl Zeiss Jena U19 | 6 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Bayer Leverkusen U19 - Saarbrücken U19 | 6 - 0 | W |
| 19.08.2026 | Borussia M'bach U19 - Bayer Leverkusen U19 | 0 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Bayer Leverkusen U19 - Elversberg U19 | 2 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Bayer Leverkusen U19 - Bochum U19 | 3 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bayer Leverkusen U19 - Carl Zeiss Jena U19 | 6 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Energie Cottbus U19 - Carl Zeiss Jena U19 | 3 - 0 | L |
| 19.08.2026 | Carl Zeiss Jena U19 - Hertha BSC U19 | 1 - 4 | L |
| 15.08.2026 | Carl Zeiss Jena U19 - Eintracht Braunsch U19 | 0 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Union Berlin U19 - Carl Zeiss Jena U19 | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Bayer Leverkusen U19 и Carl Zeiss Jena U19 е насрочена за 29.08.2026 11:00 в DFB Junioren Pokal. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bayer Leverkusen U19 има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLLLWW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Carl Zeiss Jena U19 има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDWLLDDW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Bayer Leverkusen U19 и Carl Zeiss Jena U19 завърши при резултат 6:0. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 4 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.