📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
6
🏟
✔ Краен резултат
0

🔁 Директни срещи

5
2
0
🟢 Waasland-Beveren U21 🟡 Равенства RFC de Liege U21 🔴
Дата Мач Резултат
27.02.2026 RFC de Liege U21 - Waasland-Beveren U21 1 : 3
03.10.2025 Waasland-Beveren U21 - RFC de Liege U21 7 : 0
07.04.2025 Waasland-Beveren U21 - RFC de Liege U21 3 : 0
24.01.2025 RFC de Liege U21 - Waasland-Beveren U21 1 : 1
17.10.2024 Waasland-Beveren U21 - RFC de Liege U21 6 : 1
02.02.2024 Waasland-Beveren U21 - RFC de Liege U21 1 : 1
22.09.2023 RFC de Liege U21 - Waasland-Beveren U21 1 : 2

🗓 Последни мачове: Waasland-Beveren U21

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 RAAL La Louviere U21 - Waasland-Beveren U21 3 - 2 L
01.05.2026 Waasland-Beveren U21 - Francs Borains U21 5 - 1 W
24.04.2026 Waasland-Beveren U21 - Kortrijk U21 2 - 4 L
17.04.2026 RAAL La Louviere U21 - Waasland-Beveren U21 4 - 5 W
10.04.2026 Waasland-Beveren U21 - Lommel U21 2 - 2 D

📆 Последни мачове: RFC de Liege U21

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 RFC de Liege U21 - RFC Seraing Reserve U21 1 - 2 L
15.05.2026 RFC de Liege U21 - Westerlo U21 0 - 7 L
08.05.2026 Lommel U21 - RFC de Liege U21 3 - 0 L
24.04.2026 RFC de Liege U21 - RFC Seraing Reserve U21 1 - 5 L
17.04.2026 RWDM U21 - RFC de Liege U21 4 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Waasland-Beveren U21 и RFC de Liege U21 е насрочена за 04.09.2026 18:00 в Reserve Pro League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Waasland-Beveren U21 има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWDWLLWL. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. RFC de Liege U21 има 0 победи, 0 равенства и 10 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 3.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Waasland-Beveren U21 има 5 победи, равенствата са 2, а RFC de Liege U21 има 0 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола първо полувреме — 90%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Waasland-Beveren U21 с увереност 79%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 78.55%, 12.25% и 9.19%. Разликата в моделния momentum е 69.36 пункта в полза на Waasland-Beveren U21. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.09%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.61).

Генериран: 2026-09-04 17:02:25 · Заключен: 2026-09-04 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Waasland-Beveren U21 и RFC de Liege U21 завърши при резултат 6:0. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 4 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.61. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 21:55:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.