📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

1
0
4
🟢 Metalist 1925 U19 🟡 Равенства Shakhtar Donetsk U19 🔴
Дата Мач Резултат
02.09.2026 Metalist 1925 U19 - Shakhtar Donetsk U19 2 : 1
14.03.2026 Shakhtar Donetsk U19 - Metalist 1925 U19 2 : 0
14.09.2025 Metalist 1925 U19 - Shakhtar Donetsk U19 0 : 3
03.12.2023 Shakhtar Donetsk U19 - Metalist 1925 U19 3 : 0
28.07.2023 Metalist 1925 U19 - Shakhtar Donetsk U19 2 : 3

🗓 Последни мачове: Metalist 1925 U19

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 SK Metalurh U19 - Metalist 1925 U19 3 - 1 L
19.08.2026 Metalist 1925 U19 - Livyi Bereh U19 1 - 2 L
12.08.2026 Oleksandria U19 - Metalist 1925 U19 3 - 1 L
22.05.2026 Veres Rivne U19 - Metalist 1925 U19 3 - 2 L
15.05.2026 Metalist 1925 U19 - Epitsentr U19 5 - 1 W

📆 Последни мачове: Shakhtar Donetsk U19

Дата Мач Резултат Изх.
26.08.2026 Shakhtar Donetsk U19 - Dynamo Kyiv U19 1 - 2 L
19.08.2026 Zhytomyr U19 - Shakhtar Donetsk U19 1 - 0 L
12.08.2026 Shakhtar Donetsk U19 - LNZ Cherkasy U19 2 - 1 W
22.05.2026 Shakhtar Donetsk U19 - Kolos Kovalivka U19 2 - 0 W
16.05.2026 Kryvbas 2020 U19 - Shakhtar Donetsk U19 1 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Metalist 1925 U19 и Shakhtar Donetsk U19 е насрочена за 02.09.2026 08:00 в U19 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Metalist 1925 U19 е на позиция 14 с 0 точки. Записаната форма е LLL. Shakhtar Donetsk U19 е на позиция 6 с 6 точки. Записаната форма е LLWW.

Последни резултати

Metalist 1925 U19 има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWWDLWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Shakhtar Donetsk U19 има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWWLWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Metalist 1925 U19 има 0 победи, равенствата са 0, а Shakhtar Donetsk U19 има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-01 14:11:01 · Заключен: 2026-09-02 09:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Metalist 1925 U19 и Shakhtar Donetsk U19 завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 3.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 13:55:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.