Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.09.2026 | Veres Rivne U19 - Oleksandria U19 | 3 : 1 |
| 19.04.2026 | Oleksandria U19 - Veres Rivne U19 | 0 : 1 |
| 18.10.2025 | Veres Rivne U19 - Oleksandria U19 | 5 : 0 |
| 17.05.2025 | Oleksandria U19 - Veres Rivne U19 | 0 : 1 |
| 23.11.2024 | Veres Rivne U19 - Oleksandria U19 | 2 : 3 |
| 18.05.2024 | Veres Rivne U19 - Oleksandria U19 | 0 : 0 |
| 10.11.2023 | Oleksandria U19 - Veres Rivne U19 | 5 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Rukh Vynnyky U19 - Veres Rivne U19 | 3 - 0 | L |
| 19.08.2026 | Veres Rivne U19 - Obolon' Kyiv U19 | 1 - 1 | D |
| 12.08.2026 | Lviv U19 - Veres Rivne U19 | 0 - 1 | W |
| 22.05.2026 | Veres Rivne U19 - Metalist 1925 U19 | 3 - 2 | W |
| 16.05.2026 | Karpaty Lviv U19 - Veres Rivne U19 | 2 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Oleksandria U19 - Karpaty Lviv U19 | 2 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Kolos Kovalivka U19 - Oleksandria U19 | 2 - 3 | W |
| 12.08.2026 | Oleksandria U19 - Metalist 1925 U19 | 3 - 1 | W |
| 22.05.2026 | Oleksandria U19 - Kryvbas 2020 U19 | 3 - 2 | W |
| 16.05.2026 | Rukh Vynnyky U19 - Oleksandria U19 | 8 - 1 | L |
Предстоящата среща между Veres Rivne U19 и Oleksandria U19 е насрочена за 02.09.2026 10:00 в U19 League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Veres Rivne U19 е на позиция 10 с 4 точки. Записаната форма е LDWL. Oleksandria U19 е на позиция 4 с 9 точки. Записаната форма е WWWL.
Veres Rivne U19 има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWWWWWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Oleksandria U19 има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLLLDWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 6 директни срещи Veres Rivne U19 има 3 победи, равенствата са 1, а Oleksandria U19 има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.83. Двата отбора са отбелязали в 16.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Veres Rivne U19 и Oleksandria U19 завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.83 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.