Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.03.2026 | Platense Res. - Independiente Res. | 2 : 2 |
| 21.08.2025 | Independiente Res. - Platense Res. | 2 : 1 |
| 27.03.2025 | Platense Res. - Independiente Res. | 0 : 1 |
| 27.08.2024 | Platense Res. - Independiente Res. | 1 : 2 |
| 27.03.2024 | Independiente Res. - Platense Res. | 3 : 0 |
| 02.02.2023 | Platense Res. - Independiente Res. | 2 : 2 |
| 01.07.2022 | Platense Res. - Independiente Res. | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Quilmes 2 - Independiente Res. | 1 - 2 | W |
| 19.08.2026 | Independiente Res. - Estudiantes La Plata Res | 1 - 1 | D |
| 13.08.2026 | Central Córdoba SdE Res. - Independiente Res. | 0 - 2 | W |
| 05.08.2026 | Independiente Res. - San Martín San Juan Res. | 9 - 0 | W |
| 23.07.2026 | Independiente Riva. Res. - Independiente Res. | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Platense Res. - Atl. Rafaela 2 | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | Platense Res. - Colón Res. | 0 - 1 | L |
| 13.08.2026 | Quilmes 2 - Platense Res. | 1 - 0 | L |
| 06.08.2026 | Platense Res. - Estudiantes La Plata Res | 0 - 3 | L |
| 22.07.2026 | Central Córdoba SdE Res. - Platense Res. | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Independiente Res. и Platense Res. е насрочена за 02.09.2026 18:00 в Reserve League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Independiente Res. е на позиция 1 с 16 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 3 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 51:21. Записаната форма е WDWWW. Platense Res. е на позиция 35 с 3 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 17:23. Записаната форма е DLLLD.
Independiente Res. има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWWLWWW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Platense Res. има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLDDWLLW. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 7 директни срещи Independiente Res. има 5 победи, равенствата са 2, а Platense Res. има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.71. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Independiente Res. с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.14%, 22.94% и 14.91%. Разликата в моделния momentum е 47.23 пункта в полза на Independiente Res.. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.44 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.52%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Independiente Res. 0 / Platense Res. 0 подкрепя Independiente Res. със средна промяна 3.31 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.27, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.78% при 99 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Independiente Res. като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 25 завършени мача (8.0% покритие). Дисциплинарният профил на Platense Res. като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 0.33 жълти, 1.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 24 завършени мача (29.2% покритие).
Срещата между Independiente Res. и Platense Res. завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 2.71 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Independiente Res. с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.31 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.27. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.