Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.05.2026 | Legia Warszawa - Motor Lublin | 4 : 0 |
| 01.12.2025 | Motor Lublin - Legia Warszawa | 1 : 1 |
| 10.03.2025 | Motor Lublin - Legia Warszawa | 3 : 3 |
| 01.09.2024 | Legia Warszawa - Motor Lublin | 5 : 2 |
| 10.12.2022 | Legia Warszawa - Motor Lublin | 4 : 0 |
| 01.07.2022 | Legia Warszawa - Motor Lublin | 2 : 3 |
| 01.12.2021 | Motor Lublin - Legia Warszawa | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Motor Lublin - Piast Gliwice | 0 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Korona Kielce - Motor Lublin | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Motor Lublin - GKS Katowice | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Pogon Szczecin - Motor Lublin | 3 - 1 | L |
| 31.07.2026 | Motor Lublin - Jagiellonia | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Legia Warszawa - Slask Wroclaw | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Piast Gliwice - Legia Warszawa | 1 - 1 | D |
| 14.08.2026 | Legia Warszawa - Radomiak Radom | 5 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Korona Kielce - Legia Warszawa | 1 - 1 | D |
| 02.08.2026 | Legia Warszawa - Zaglebie Lubin | 3 - 1 | W |
Предстоящата среща между Motor Lublin и Legia Warszawa е насрочена за 01.09.2026 18:30 в Cup. Посоченият стадион е Motor Lublin Arena, Lublin. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Motor Lublin има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLDWWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Legia Warszawa има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDWWLWWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 7 директни срещи Motor Lublin има 1 победи, равенствата са 2, а Legia Warszawa има 4 победи. Средният общ брой голове е 4.43. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 85.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Motor Lublin -1.5 / Legia Warszawa +1.5 подкрепя Motor Lublin със средна промяна 3.47 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80% при 575 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).
Срещата между Motor Lublin и Legia Warszawa завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 4.43 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Motor Lublin с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 3.47 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.