📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
? ? ? ? ?
0
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
1
3
🟢 Selaya 🟡 Равенства Castro 🔴
Дата Мач Резултат
29.03.2026 Castro - Selaya 3 : 1
16.11.2025 Selaya - Castro 0 : 1
30.04.2022 Selaya - Castro 1 : 1
09.01.2022 Castro - Selaya 3 : 0
20.02.2021 Castro - Selaya 0 : 1
22.11.2020 Selaya - Castro 2 : 1

🗓 Последни мачове: Selaya

Дата Мач Резултат Изх.
09.05.2026 Atlético Albericia - Selaya 2 - 4 W
03.05.2026 Selaya - Laredo 1 - 1 D
26.04.2026 Bezana - Selaya 0 - 0 D
18.04.2026 Selaya - Torina 2 - 0 W
12.04.2026 Barquereño - Selaya 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Castro

Дата Мач Резултат Изх.
09.05.2026 Castro - Tropezón 0 - 2 L
03.05.2026 Cartes - Castro 0 - 0 D
26.04.2026 Castro - Gimnástica Torrelavega 2 - 3 L
18.04.2026 Revilla - Castro 2 - 1 L
12.04.2026 Castro - Guarnizo 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Selaya и Castro е насрочена за 06.09.2026 15:00 в Tercera División RFEF - Group 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Selaya е на позиция 11 с 0 точки. Castro е на позиция 3 с 0 точки.

Последни резултати

Selaya има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWDWLLDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Castro има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLLWLDD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Selaya има 2 победи, равенствата са 1, а Castro има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-06 15:30:04 · Заключен: 2026-09-06 16:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Selaya и Castro завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 5 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:57:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.