📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L D D D
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L W L D D

🔁 Директни срещи

2
3
2
🟢 Solares 🟡 Равенства Guarnizo 🔴
Дата Мач Резултат
11.05.2024 Guarnizo - Solares 4 : 2
21.01.2024 Solares - Guarnizo 3 : 1
21.01.2023 Solares - Guarnizo 2 : 3
17.09.2022 Guarnizo - Solares 1 : 2
30.01.2021 Solares - Guarnizo 0 : 0
08.12.2020 Guarnizo - Solares 0 : 0
01.11.2019 Solares - Guarnizo 2 : 2

🗓 Последни мачове: Solares

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Solares - Guarnizo 1 - 0 W
25.10.2026 Vimenor - Solares 3 - 0 L
18.10.2026 Solares - Barquereño 2 - 2 D
10.10.2026 Naval Reinosa - Solares 2 - 2 D
03.10.2026 Solares - Escobedo 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Guarnizo

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Solares - Guarnizo 1 - 0 L
25.10.2026 Guarnizo - Selaya 1 - 0 W
17.10.2026 Laredo - Guarnizo 4 - 2 L
10.10.2026 Guarnizo - Bezana 1 - 1 D
03.10.2026 Torina - Guarnizo 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Solares и Guarnizo е насрочена за 31.10.2026 14:15 в Tercera División RFEF - Group 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Solares е на позиция 14 с 6 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 7:13. Записаната форма е LDDDW. Guarnizo е на позиция 11 с 8 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 10:14. Записаната форма е WLDDW.

Последни резултати

Solares има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDWLLLLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Guarnizo има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDWLLLLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Solares има 2 победи, равенствата са 3, а Guarnizo има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.14. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-10-31 14:03:53 · Заключен: 2026-10-31 14:55:36

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Solares и Guarnizo завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 3.14 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 17:14:38
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.