📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W L D
0
🏟
✔ Краен резултат
0
D L L L L

🔁 Директни срещи

4
2
2
🟢 Touring 🟡 Равенства Lagun Onak 🔴
Дата Мач Резултат
31.01.2026 Lagun Onak - Touring 0 : 0
20.09.2025 Touring - Lagun Onak 0 : 1
01.03.2025 Lagun Onak - Touring 1 : 2
19.10.2024 Touring - Lagun Onak 1 : 0
05.05.2024 Touring - Lagun Onak 2 : 1
13.01.2024 Lagun Onak - Touring 1 : 2
14.01.2023 Touring - Lagun Onak 1 : 2
10.09.2022 Lagun Onak - Touring 0 : 0

🗓 Последни мачове: Touring

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Touring - Lagun Onak 0 - 0 D
24.10.2026 Erandio - Touring 0 - 1 W
17.10.2026 Touring - Derio 2 - 0 W
10.10.2026 Sodupe - Touring 1 - 0 L
03.10.2026 Touring - Durango 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Lagun Onak

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Touring - Lagun Onak 0 - 0 D
24.10.2026 Derio - Lagun Onak 2 - 1 L
17.10.2026 Lagun Onak - Durango 1 - 2 L
10.10.2026 Beasain - Lagun Onak 4 - 2 L
03.10.2026 Lagun Onak - Aretxabaleta 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Touring и Lagun Onak е насрочена за 31.10.2026 15:30 в Tercera División RFEF - Group 4. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Touring е на позиция 5 с 14 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 10:6. Записаната форма е WWLDW. Lagun Onak е на позиция 15 с 7 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 8:13. Записаната форма е LLLLW.

Последни резултати

Touring има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWWDLLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Lagun Onak има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWWLDDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Touring има 4 победи, равенствата са 2, а Lagun Onak има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.75. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-10-31 16:03:38 · Заключен: 2026-10-31 16:10:51

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Touring и Lagun Onak завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 1.75 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 18:29:45
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.