Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.04.2026 | Cerdanyola del Vallès - Europa II | 0 : 4 |
| 22.11.2025 | Europa II - Cerdanyola del Vallès | 1 : 1 |
| 02.03.2025 | Cerdanyola del Vallès - Europa II | 2 : 1 |
| 20.10.2024 | Europa II - Cerdanyola del Vallès | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Can Vidalet - Cerdanyola del Vallès | 1 - 2 | W |
| 03.05.2026 | Cerdanyola del Vallès - Peralada | 2 - 2 | D |
| 26.04.2026 | Vic - Cerdanyola del Vallès | 1 - 1 | D |
| 19.04.2026 | Cerdanyola del Vallès - L'Hospitalet | 4 - 4 | D |
| 12.04.2026 | Manresa - Cerdanyola del Vallès | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Europa II - Mollerussa | 0 - 3 | L |
| 03.05.2026 | San Cristóbal - Europa II | 4 - 0 | L |
| 26.04.2026 | Europa II - Cornellà | 2 - 1 | W |
| 19.04.2026 | Badalona - Europa II | 0 - 2 | W |
| 12.04.2026 | Europa II - Montañesa | 4 - 2 | W |
Предстоящата среща между Cerdanyola del Vallès и Europa II е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Tercera División RFEF - Group 5. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Cerdanyola del Vallès е на позиция 8 с 0 точки. Europa II е на позиция 16 с 0 точки.
Cerdanyola del Vallès има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDDLLLDDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Europa II има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWWWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 4 директни срещи Cerdanyola del Vallès има 1 победи, равенствата са 2, а Europa II има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.75. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Cerdanyola del Vallès и Europa II завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2.75 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 7 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.