Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.04.2026 | L'Escala - Vilassar Mar | 1 : 4 |
| 06.12.2025 | Vilassar Mar - L'Escala | 1 : 1 |
| 30.03.2025 | L'Escala - Vilassar Mar | 2 : 2 |
| 17.11.2024 | Vilassar Mar - L'Escala | 1 : 0 |
| 18.02.2024 | Vilassar Mar - L'Escala | 6 : 2 |
| 01.10.2023 | L'Escala - Vilassar Mar | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Vilanova - L'Escala | 2 - 1 | L |
| 25.10.2026 | L'Escala - Tona | 0 - 0 | D |
| 18.10.2026 | San Cristóbal - L'Escala | 1 - 1 | D |
| 14.10.2026 | Montañesa - L'Escala | 2 - 0 | L |
| 10.10.2026 | L'Escala - Vilassar Mar | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Cerdanyola del Vallès - Vilassar Mar | 1 - 1 | D |
| 25.10.2026 | Montañesa - Vilassar Mar | 2 - 2 | D |
| 18.10.2026 | Vilassar Mar - Martinenc | 4 - 0 | W |
| 10.10.2026 | L'Escala - Vilassar Mar | 2 - 2 | D |
| 04.10.2026 | Vilassar Mar - Europa II | 1 - 6 | L |
Предстоящата среща между L'Escala и Vilassar Mar е насрочена за 10.10.2026 16:00 в Tercera División RFEF - Group 5. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
L'Escala е на позиция 9 с 6 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 6:5. Записаната форма е WLWL. Vilassar Mar е на позиция 18 с 3 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 3:13. Записаната форма е LLLLW.
L'Escala има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLWLLWL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Vilassar Mar има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWLLWDW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 6 директни срещи L'Escala има 0 победи, равенствата са 3, а Vilassar Mar има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между L'Escala и Vilassar Mar завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 3.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.