📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
0
W D L W L

🔁 Директни срещи

1
3
2
🟢 Cerdanyola del Vallès 🟡 Равенства Montañesa 🔴
Дата Мач Резултат
18.01.2026 Montañesa - Cerdanyola del Vallès 1 : 1
07.09.2025 Cerdanyola del Vallès - Montañesa 0 : 1
04.05.2025 Cerdanyola del Vallès - Montañesa 3 : 1
22.12.2024 Montañesa - Cerdanyola del Vallès 0 : 0
05.03.2023 Cerdanyola del Vallès - Montañesa 1 : 1
30.10.2022 Montañesa - Cerdanyola del Vallès 2 : 0

🗓 Последни мачове: Cerdanyola del Vallès

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Cerdanyola del Vallès - Vilassar Mar 1 - 1 D
25.10.2026 Peralada - Cerdanyola del Vallès 0 - 1 W
18.10.2026 Cerdanyola del Vallès - Montañesa 1 - 0 W
14.10.2026 Cerdanyola del Vallès - Martinenc 2 - 2 D
11.10.2026 Mollerussa - Cerdanyola del Vallès 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Montañesa

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 San Cristóbal - Montañesa 0 - 2 W
25.10.2026 Montañesa - Vilassar Mar 2 - 2 D
18.10.2026 Cerdanyola del Vallès - Montañesa 1 - 0 L
14.10.2026 Montañesa - L'Escala 2 - 0 W
11.10.2026 Martinenc - Montañesa 3 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Cerdanyola del Vallès и Montañesa е насрочена за 18.10.2026 10:00 в Tercera División RFEF - Group 5. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Cerdanyola del Vallès е на позиция 15 с 6 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 3 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 6:8. Записаната форма е DLDWL. Montañesa е на позиция 1 с 12 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 9:4. Записаната форма е WLLWW.

Последни резултати

Cerdanyola del Vallès има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDWLDWDDD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Montañesa има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWWWLLLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Cerdanyola del Vallès има 1 победи, равенствата са 3, а Montañesa има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.83. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола — 40%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-10-18 01:30:04 · Заключен: 2026-10-18 11:40:35

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Cerdanyola del Vallès и Montañesa завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.83 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-18 13:56:26
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.