Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.03.2026 | Roda - Ontinyent 1931 | 0 : 2 |
| 21.09.2025 | Ontinyent 1931 - Roda | 1 : 2 |
| 16.03.2025 | Ontinyent 1931 - Roda | 0 : 1 |
| 11.12.2024 | Roda - Ontinyent 1931 | 2 : 2 |
| 01.05.2024 | Roda - Ontinyent 1931 | 2 : 0 |
| 07.01.2024 | Ontinyent 1931 - Roda | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Crevillente - Roda | 2 - 0 | L |
| 02.05.2026 | Roda - Soneja | 0 - 1 | L |
| 26.04.2026 | Buñol - Roda | 0 - 1 | W |
| 18.04.2026 | Roda - Utiel | 3 - 1 | W |
| 12.04.2026 | Vall de Uxó - Roda | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Ontinyent 1931 - Levante II | 0 - 1 | L |
| 02.05.2026 | Atzeneta - Ontinyent 1931 | 2 - 1 | L |
| 26.04.2026 | Ontinyent 1931 - Hércules II | 0 - 1 | L |
| 18.04.2026 | Castellonense - Ontinyent 1931 | 2 - 3 | W |
| 12.04.2026 | Ontinyent 1931 - Saguntino | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Roda и Ontinyent 1931 е насрочена за 06.09.2026 10:00 в Tercera División RFEF - Group 6. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Roda е на позиция 10 с 0 точки. Ontinyent 1931 е на позиция 15 с 0 точки.
Roda има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWLDLWDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Ontinyent 1931 има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLLLLDW. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 6 директни срещи Roda има 3 победи, равенствата са 1, а Ontinyent 1931 има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.17. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Roda и Ontinyent 1931 завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.17 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.