📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

1
0
3
🟢 Mancha Real 🟡 Равенства Marbelli 🔴
Дата Мач Резултат
15.03.2026 Marbelli - Mancha Real 1 : 0
02.11.2025 Mancha Real - Marbelli 0 : 1
12.04.2025 Mancha Real - Marbelli 2 : 3
01.12.2024 Marbelli - Mancha Real 0 : 1

🗓 Последни мачове: Mancha Real

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Mancha Real - Marbelli 1 - 1 D
10.05.2026 Alhaurino - Mancha Real 1 - 1 D
03.05.2026 Mancha Real - Ciudad de Torredonjimeno 1 - 2 L
26.04.2026 Granada II - Mancha Real 2 - 2 D
19.04.2026 Mancha Real - Huétor Vega 2 - 1 W

📆 Последни мачове: Marbelli

Дата Мач Резултат Изх.
05.09.2026 Mancha Real - Marbelli 1 - 1 D
10.05.2026 Ciudad de Torredonjimeno - Marbelli 0 - 2 W
03.05.2026 Marbelli - Granada II 0 - 1 L
26.04.2026 Huétor Vega - Marbelli 1 - 1 D
19.04.2026 Marbelli - Huétor Tájar 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Mancha Real и Marbelli е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Tercera División RFEF - Group 9. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Mancha Real е на позиция 4 с 0 точки. Marbelli е на позиция 15 с 0 точки.

Последни резултати

Mancha Real има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDWLDDWWL. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Marbelli има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWLDLDW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Mancha Real има 1 победи, равенствата са 0, а Marbelli има 3 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 18:00:09 · Заключен: 2026-09-05 19:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Mancha Real и Marbelli завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 4 директни срещи средният общ брой голове е 2, а този мач завърши с 2 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 100%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 23:10:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.