📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

1
0
1
🟢 Chiclana 🟡 Равенства Linense 🔴
Дата Мач Резултат
18.01.2026 Chiclana - Linense 2 : 4
07.09.2025 Linense - Chiclana 1 : 2

🗓 Последни мачове: Chiclana

Дата Мач Резултат Изх.
10.05.2026 Recreativo Huelva - Chiclana 2 - 1 L
03.05.2026 Chiclana - Pozoblanco 0 - 0 D
26.04.2026 San Roque Lepe - Chiclana 2 - 2 D
19.04.2026 Chiclana - Castilleja 1 - 0 W
12.04.2026 Coria CF - Chiclana 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Linense

Дата Мач Резултат Изх.
10.05.2026 Linense - Conil 2 - 0 W
03.05.2026 Atlético Central - Linense 2 - 1 L
26.04.2026 Linense - Utrera 0 - 1 L
19.04.2026 Dos Hermanas - Linense 2 - 0 L
12.04.2026 Linense - Cádiz II 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Chiclana и Linense е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Tercera División RFEF - Group 10. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Chiclana е на позиция 5 с 0 точки. Linense е на позиция 6 с 0 точки.

Последни резултати

Chiclana има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWDDLLWD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Linense има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLDLWWDD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Chiclana има 1 победи, равенствата са 0, а Linense има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.50. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 18:00:09 · Заключен: 2026-09-05 19:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Chiclana и Linense завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:08:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.