Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.02.2026 | Jaraíz - Azuaga | 1 : 1 |
| 12.10.2025 | Azuaga - Jaraíz | 1 : 2 |
| 13.04.2025 | Jaraíz - Azuaga | 2 : 2 |
| 01.12.2024 | Azuaga - Jaraíz | 2 : 1 |
| 28.01.2024 | Azuaga - Jaraíz | 0 : 1 |
| 17.09.2023 | Jaraíz - Azuaga | 4 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Azuaga - Santa Amalia | 0 - 0 | D |
| 25.10.2026 | CD Zafra - Azuaga | 1 - 2 | W |
| 18.10.2026 | Azuaga - Jaraíz | 3 - 2 | W |
| 11.10.2026 | Villanovense - Azuaga | 2 - 0 | L |
| 04.10.2026 | Azuaga - Guadiana | 4 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Villanovense - Jaraíz | 0 - 0 | D |
| 25.10.2026 | Jaraíz - Guadiana | 4 - 0 | W |
| 18.10.2026 | Azuaga - Jaraíz | 3 - 2 | L |
| 11.10.2026 | Jaraíz - Cabeza Buey | 0 - 0 | D |
| 04.10.2026 | Montijo - Jaraíz | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Azuaga и Jaraíz е насрочена за 18.10.2026 11:00 в Tercera División RFEF - Group 14. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Azuaga е на позиция 2 с 15 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 14:4. Записаната форма е LWWWW. Jaraíz е на позиция 14 с 5 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 6:9. Записаната форма е DLWLL.
Azuaga има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWDLLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Jaraíz има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLLLWWWD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 6 директни срещи Azuaga има 1 победи, равенствата са 2, а Jaraíz има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.17. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Azuaga и Jaraíz завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3.17 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.