Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.02.2026 | Txantrea - Avance Ezcabarte | 2 : 1 |
| 11.10.2025 | Avance Ezcabarte - Txantrea | 2 : 2 |
| 17.03.2024 | Avance Ezcabarte - Txantrea | 2 : 1 |
| 28.10.2023 | Txantrea - Avance Ezcabarte | 0 : 1 |
| 04.02.2023 | Avance Ezcabarte - Txantrea | 1 : 1 |
| 08.10.2022 | Txantrea - Avance Ezcabarte | 0 : 0 |
| 19.03.2022 | Avance Ezcabarte - Txantrea | 2 : 1 |
| 13.11.2021 | Txantrea - Avance Ezcabarte | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | San Juan - Avance Ezcabarte | 2 - 1 | L |
| 09.05.2026 | Beti Onak - Avance Ezcabarte | 2 - 1 | L |
| 03.05.2026 | Avance Ezcabarte - Aoiz | 1 - 3 | L |
| 25.04.2026 | Avance Ezcabarte - Ardoi | 3 - 4 | L |
| 18.04.2026 | Beti Kozkor - Avance Ezcabarte | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Txantrea - Cortes | 3 - 1 | W |
| 03.05.2026 | Oberena - Txantrea | 2 - 1 | L |
| 25.04.2026 | Txantrea - Izarra | 1 - 2 | L |
| 18.04.2026 | Bidezarra - Txantrea | 4 - 2 | L |
| 11.04.2026 | Txantrea - Aoiz | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Avance Ezcabarte и Txantrea е насрочена за 05.09.2026 16:00 в Tercera División RFEF - Group 15. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Avance Ezcabarte е на позиция 15 с 0 точки. Txantrea е на позиция 7 с 0 точки.
Avance Ezcabarte има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWLWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Txantrea има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWLLWLD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 8 директни срещи Avance Ezcabarte има 3 победи, равенствата са 4, а Txantrea има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Avance Ezcabarte и Txantrea завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.25 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.