Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.03.2026 | Bidezarra - Subiza | 1 : 0 |
| 09.11.2025 | Subiza - Bidezarra | 0 : 0 |
| 11.05.2024 | Bidezarra - Subiza | 2 : 0 |
| 21.01.2024 | Subiza - Bidezarra | 1 : 2 |
| 12.06.2021 | Bidezarra - Subiza | 0 : 2 |
| 01.05.2021 | Subiza - Bidezarra | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Izarra - Subiza | 2 - 0 | L |
| 25.10.2026 | Subiza - Cortes | 3 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Beti Kozkor - Subiza | 2 - 1 | L |
| 11.10.2026 | Subiza - Bidezarra | 2 - 1 | W |
| 03.10.2026 | San Juan - Subiza | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Bidezarra - Aoiz | 1 - 1 | D |
| 25.10.2026 | Cantolagua - Bidezarra | 1 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Bidezarra - Mutilvera | 1 - 3 | L |
| 11.10.2026 | Subiza - Bidezarra | 2 - 1 | L |
| 03.10.2026 | Bidezarra - Beti Onak | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Subiza и Bidezarra е насрочена за 11.10.2026 14:00 в Tercera División RFEF - Group 15. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Subiza е на позиция 7 с 7 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 11:8. Записаната форма е LWDWL. Bidezarra е на позиция 16 с 3 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 3 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 3:9. Записаната форма е DDLLD.
Subiza има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWLLLWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Bidezarra има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLDWDDWL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 6 директни срещи Subiza има 1 победи, равенствата са 1, а Bidezarra има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.83. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Subiza 0 / Bidezarra 0 подкрепя Bidezarra със средна промяна 15.36 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.87).
Срещата между Subiza и Bidezarra завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 1.83 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Bidezarra с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 15.36 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.87. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.