📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

4
1
4
🟢 Yagüe 🟡 Равенства Berceo 🔴
Дата Мач Резултат
30.04.2026 Berceo - Yagüe 2 : 0
03.01.2026 Yagüe - Berceo 2 : 2
08.02.2025 Yagüe - Berceo 0 : 1
29.09.2024 Berceo - Yagüe 0 : 1
21.01.2023 Yagüe - Berceo 2 : 1
17.09.2022 Berceo - Yagüe 0 : 1
24.04.2022 Berceo - Yagüe 3 : 4
15.01.2022 Yagüe - Berceo 1 : 2
04.01.2020 Yagüe - Berceo 1 : 3

🗓 Последни мачове: Yagüe

Дата Мач Резултат Изх.
09.05.2026 Yagüe - Calahorra 4 - 4 D
30.04.2026 Berceo - Yagüe 2 - 0 L
26.04.2026 Comillas - Yagüe 1 - 1 D
19.04.2026 Yagüe - UD Logroñés II 0 - 3 L
12.04.2026 Vianés - Yagüe 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Berceo

Дата Мач Резултат Изх.
10.05.2026 Autol - Berceo 2 - 1 L
30.04.2026 Berceo - Yagüe 2 - 0 W
26.04.2026 Berceo - UD Logroñés II 1 - 2 L
19.04.2026 Oyonesa - Berceo 3 - 0 L
12.04.2026 Berceo - Pradejón 4 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Yagüe и Berceo е насрочена за 05.09.2026 16:30 в Tercera División RFEF - Group 16. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Yagüe е на позиция 14 с 0 точки. Berceo е на позиция 8 с 0 точки.

Последни резултати

Yagüe има 1 победи, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDLLDLDLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Berceo има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLWWLDWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Yagüe има 4 победи, равенствата са 1, а Berceo има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.89. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 17:02:30 · Заключен: 2026-09-05 18:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Yagüe и Berceo завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.89 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:31:19
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.